منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH تا 4000 دلار را دوباره آزمایش کند

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH تا 4000 دلار را دوباره آزمایش کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که برای بازآزمایی قیمت 4000 دلار آماده حرکت هستیم.
  • در حال حاضر پشتیبانی قوی در مارک 3،384 دلار یافت می شود.
  • در حال حاضر مقاومت قوی در مارک 3،950 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ملکه ارزهای دیجیتال در حال آماده سازی است تا بار دیگر 4000 دلار را دوباره آزمایش کند. ملکه ارزهای رمزنگاری شده دیروز سد روانی 4000 دلاری را پشت سر گذاشت اما نتوانست از حمایت قوی برای حفظ قیمت بالای ETH در زیر حد مجاز برخوردار شود. در زمان نگارش این مقاله ، اتریوم در حال آماده شدن برای آزمایش مجدد قیمت بالا در محدوده 3925 دلار است. ملکه ارزهای رمزنگاری شده در شیب لغزنده ای قدم می گذارد و قیمت می تواند در ساعات آینده به هر طرف تغییر کند.

نمودار شمعدانی ETH/USD یک روزه متقاطع صعودی را نشان می دهد

نمودار یک روزه شمعدانی تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم یک کراس اوور صعودی را نشان می دهد که احتمالاً با حفظ سطح پشتیبانی فعلی ، قیمت را در بالاترین سطح فعلی نگه می دارد. نوار بالا Bollinger در زیر قیمت فعلی یافت می شود ، جایی که قیمت فعلی آن 3،920 دلار است ، و نوار بالایی Bollinger در مارک 3،903 دلار است که نزدیکترین حمایت برای ملکه ارزهای رمزنگاری شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH برای آزمایش مجدد قیمت 4000 دلار 1
نمودار قیمت شمعدان ETH/USD 1 روز.

میانگین متحرک 9 روزه به عنوان نقطه پشتیبانی بعدی 3،542 دلار است و میانگین باندهای بولینگر در 3،340 دلار یافت می شود. آخرین سطح پشتیبانی مشخص شده توسط باند پایین Bollinger در علامت 2777 دلار یافت می شود. با این حال ، نوسانات در نمودار در مقایسه با چند روز گذشته در حال افزایش است. شاخص قدرت نسبی در منطقه خرید بیش از حد با نمره 72.74 قرار دارد که سیگنال نزولی قوی را نشان می دهد. با این حال ، RSI این سیگنال را در چند روز گذشته حفظ کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: شمعدان 4 ساعته سیگنال نزولی را نشان می دهد

نوار بولینگر و میانگین های متحرک در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم چهار ساعته ، جایی که باند بالینگر بالاترین مقاومت را در زمان نوشتن نشان می دهد ، معمولاً رفتار می کنند. نوار بالا Bollinger با علامت 4073 دلار یافت می شود. میانگین متحرک 9 روزه دقیقاً زیر قیمت فعلی یافت می شود و نزدیکترین حمایت در مارک 3،893 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH برای آزمایش مجدد قیمت 4000 دلار 2
نمودار قیمت شمعدان ETH/USD 4 ساعته.

میانگین باندهای بولینگر در مارک 3،774 دلار یافت می شود ، در حالی که نوسانات نسبت به چند روز گذشته در حال افزایش است. نوار پایین Bollinger که به عنوان قوی ترین علامت پشتیبانی عمل می کند ، در مارک 3،475 دلار یافت می شود. با این حال ، شاخص قدرت نسبی یک سیگنال نزولی با امتیاز خرید بیش از 72.29 ارائه می دهد که می تواند قیمت را به زودی به یک اصلاح سالم برساند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ملکه ارزهای رمزنگاری شده در واقع در شیب لغزنده ای حرکت می کند که در آن ملکه از حمایت قوی برای بازآزمایی مجدد قیمت 4000 دلار برخوردار است اما با یک سیگنال نزولی از شاخص قدرت نسبی. اگر سطح پشتیبانی فعلی همچنان ادامه داشته باشد و امتیاز RSI کنترل شود ، به احتمال زیاد ملکه از بالاترین سطح فعلی عبور کرده و وارد افق جدیدی می شود. با این حال ، اگر امتیاز RSI وارد عمل شود ، ملکه به احتمال زیاد با کاهش قیمت تا سطح 3700 دلار یا پایین تر ، وارد اصلاحات سالم می شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.