منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH بیشتر کاهش می یابد، به سرعت به دنبال شکستن 1000 دلار است؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH بیشتر کاهش می یابد، به سرعت به دنبال شکستن 1000 دلار است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد کاهش بیشتر بوده ایم که به زیر سطح حمایت 1050 دلار می رسد. از آنجایی که این علامت بدون تردید شکسته شد، انتظار داریم که ETH/USD حتی پایین‌تر از این رقم حمایت کند و تا پایان روز از حمایت اصلی بعدی 1000 دلار عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH بیشتر کاهش می یابد، به سرعت به دنبال شکستن 1000 دلار است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته به سمت پایین ترین سطح معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 4.71 درصد و اتریوم 8.38 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر شاهد کاهش بیشتر بوده‌اند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم بازیابی نمی شود، همچنان پایین تر است

ETH/USD در محدوده 1017.07 دلار تا 1121.57 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 10.89 درصد افزایش به 16.3 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 123.5 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 14.49 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH حتی پایین تر هم می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد فشار فروش قوی در ساعات گذشته باشیم که به زیر مرز 1050 دلار رسیده است. به احتمال زیاد، فشار فروش در اواخر روز ادامه خواهد داشت و باعث می‌شود ETH/USD از مرز قیمت اصلی 1000 دلار بشکند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH بیشتر کاهش می یابد، به سرعت به دنبال شکستن 1000 دلار است؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در هفته گذشته از مقاومت 1250 دلاری به طور ثابت تغییر کرد. اولین فشار پایین تر در روز سه شنبه مشاهده شد، زیرا ETH/USD از حمایت محلی 1175 دلار عبور کرد.

از آنجا، ETH بیش از 13 درصد کاهش یافت و از حمایت پایین محلی قبلی در 1050 دلار عبور کرد. از آن زمان، با نزدیک شدن قیمت اتریوم به مرز 1000 دلار، روند نزولی بیشتری مورد آزمایش قرار گرفته است.

با توجه به شتاب فعلی، یک شکست پایین تر باید بعداً در روز دنبال شود. علاوه بر این، ETH/USD احتمالاً برای آزمایش نوسان قبلی 900 دلاری حرکت خواهد کرد، که وقتی شکسته شود، راه را برای نزولی بسیار بیشتری در جولای باز خواهد کرد.

به طور کلی، اتریوم در ماه ژوئن کاهش بسیار شدیدی داشته است. با در نظر گرفتن آخرین تحولات قیمت، ما انتظار داریم که در اوایل ماه جولای، نزولی بیشتر آزمایش شود، با اولین هدف اصلی زیر حمایت اصلی فعلی در علامت قیمت اصلی 800 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا در روزهای گذشته شاهد کاهش بیشتر بوده‌ایم که منجر به کاهش قیمت محلی دیگر به زیر سطح حمایت قبلی 1050 دلار شده است. از آنجایی که فشار فروش همچنان قوی است، انتظار داریم ETH/USD حتی پایین‌تر بیاید و به زیر حمایت 1000 دلار برسد. هنگامی که این کار انجام شد، احتمالاً یک فشار فعال به سمت پایین ترین قیمت چند هفته اخیر در 900 دلار وجود خواهد داشت.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.