منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 3100 دلار افزایش می یابد ، آماده برگشت است؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 3100 دلار افزایش می یابد ، آماده برگشت است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت اتریوم برای امروز صعودی است.
  • ETH/USD دیروز شاهد کاهش شدید بود.
  • اتریوم با پشتیبانی 3100 دلار پشتیبانی پیدا کرد.

تحلیل قیمت اتریوم برای امروز صعودی است زیرا بازار در اوایل امروز به مرز 3100 دلار رسید زیرا شاهد نزولی بیشتر بود. بنابراین ، ما انتظار داریم ETH/USD امروز معکوس شود و تلاش دیگری برای شکستن 3300 دلار در اواخر این هفته انجام دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 3100 دلار افزایش می یابد ، آماده برگشت است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با کاهش قیمت روبرو شد. بیت کوین ، رهبر بازار 3.73 درصد ، و اتریوم 5.63 درصد کاهش یافته است. در همین حال ، Dogecoin با افت 8 درصدی در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم دوباره پشتیبانی 3100 دلار را دوباره آزمایش می کند

ETH/USD در محدوده 3،086.11 دلار – 3،326.60 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 1.37 درصد افزایش یافته و بالغ بر 19.75 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 367 میلیارد دلار معامله می شود و در نتیجه تسلط 18 درصدی بر بازار ایجاد می شود.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH معکوس است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد کاهش قیمت اتریوم در روند نزولی باشیم ، که باید بعداً به عقب برگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 3100 دلار افزایش می یابد و آماده برگشت است؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم طی ماه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. پس از پایین آمدن پایین ترین سطح در سطح 1725 دلار در 20 جولای ، ETH/USD شروع به افزایش کرد.

صعودهای قبلی در قیمت 2400 و 2900 دلار شکسته شد و در نتیجه مقاومت 3 هزار و 300 دلاری حرکت کرد. با این حال ، مارک 3300 دلار ثابت شده است که یک سطح مقاومت بسیار قوی است زیرا بازار چندین هفته است که زیر آن معامله می شود.

در روز دوشنبه ، ETH/USD برای مدت کوتاهی در بالای مقاومت قرار گرفت و تثبیت شد ، که نشان دهنده افزایش روند صعودی است. با این حال ، خرس ها اقدام به قیمت اتریوم کردند و دیروز افت دیگری مشاهده شد.

اتریوم در اوایل امروز پشتیبانی از 3100 دلار را پیدا کرد و در حال حاضر نزولی بیشتر را رد می کند. به طور کلی ، این امر باید منجر به تلاش دیگری برای عبور از مقاومت 3300 دلاری در روزهای آینده شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا حمایت بالاتر از مرز 3100 دلار پیدا شد و نزولی بیشتر پس از یک اصلاح جزئی در یک شب مشاهده نشد. بنابراین ، ما انتظار داریم ETH/USD در اواخر این هفته بهبود یابد و تلاش دیگری را برای مقاومت در برابر $ 3،300 انجام دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید ، مقالات ما را در مورد بیت کوین بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.