منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 2600 دلار افزایش یافته است ، آماده آزمایش مجدد 2400 دلار به عنوان پشتیبانی هستید؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 2600 دلار افزایش یافته است ، آماده آزمایش مجدد 2400 دلار به عنوان پشتیبانی هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ETH یکبار دیگر یک شبه تجمع کرد.
  • مقاومت بعدی در 2600 دلار به امروز رسید.
  • به احتمال زیاد بازار دوباره از امروز شروع می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که حرکت نزولی در 24 ساعت آینده دنبال می شود زیرا مقاومت 2600 دلار به دست آمد و هرگونه صعود بیشتر رد شد. بنابراین ، ما انتظار داریم ETH/USD دیروز معکوس شود و به دنبال حمایت مجدد مقاومت قبلی 2400 دلار باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 2600 دلار افزایش یافته است ، آماده آزمایش مجدد 2400 دلار به عنوان پشتیبانی هستید؟  2
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در وضعیت سبز قرار گرفت. بیت کوین با افزایش اندک 0.18 درصد نسبتاً ثابت مانده است. در همین حال ، اتریوم با 5.71 درصد افزایش ، یکی از بهترین بازیگران است.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: صعود اتریوم به 2600 دلار

ETH/USD در محدوده 2،434.87 دلار – 2،635.49 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خوب در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات اندکی 3.6 درصد افزایش یافته و در مجموع معادل 19.38 میلیارد دلار است. در همین حال ، سرمایه کل بازار حدود 304 میلیارد دلار است و در نتیجه تسلط بر بازار 18.32 درصد است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: آیا ETH آماده بازگرداندن مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت اتریوم با صعود بیشتری روبرو شده است ، که می تواند منجر به بازآزمایی مجدد مقاومت قبلی 2400 دلار در چند روز آینده شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 2600 دلار افزایش یافته است ، آماده آزمایش مجدد 2400 دلار به عنوان پشتیبانی هستید؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در هفته گذشته شاهد افزایش چشمگیری بوده است. پس از آزمایش مجدد سطح پشتیبانی اصلی قبلی در حدود 1725 دلار ، ETH/USD در 20 ژوئیه شروع به افزایش کرد. از آن زمان ، ما شاهد افزایش بیش از 50 درصد بوده ایم ، در حالی که مقاومت بالای 2400 دلار قبلی شکست.

بنابراین ، ساختار کلی عملکرد قیمت بار دیگر صعودی شده است. با این حال ، با افزایش بیشتر یک شبه ، می توان فرض کرد که ETH/USD در حال حاضر بیش از حد افزایش یافته است و طی چند روز آینده نیاز به اصلاح است.

اولین هدف آشکار پشتیبانی از اصلاحات در همان مقاومت قبلی 2400 دلار قرار دارد. اگر قیمت اتریوم به این پشتیبانی احترام بگذارد ، می توانیم انتظار داشته باشیم که در هفته آینده از نظرات بسیار بیشتری پیروی شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که حرکت نزولی در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت زیرا سطح مقاومت بعدی در حدود 2600 دلار به دست آمد و صعود بیشتر رد شد. بنابراین ، ما انتظار داریم ETH/USD معکوس شود و پایین ترین سطح خود را در برابر مقاومت قبلی 2400 دلار تعیین کند.

در حالی که منتظر بازگشت مجدد اتریوم هستید ، مقالات ما را در مورد هزینه های Satoshi Nakamoto ، DeFi و Bitcoin بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.