منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 1650 دلار افزایش می یابد، بازیابی تهاجمی ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 1650 دلار افزایش می یابد، بازیابی تهاجمی ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا طی ساعات گذشته شاهد یک جهش قوی به 1650 دلار و کاهش واضح واکنش بودیم. بنابراین، ETH/USD آماده است تا دوباره دنبال شود و در نهایت به دنبال ایجاد یک معکوس بزرگ باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 1650 دلار افزایش می یابد، بازیابی تهاجمی ورودی؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت صعودی قوی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 2.58 درصد و اتریوم 7.64 درصد رشد کردند. Dogecoin با بیش از 25 درصد افزایش همچنان بهترین عملکرد را داشت.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم معکوس نمی شود، تست های صعودی بیشتر می شود

ETH/USD در محدوده 1494.75 دلار تا 1644.28 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 0.89 درصد افزایش به 22.24 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 197.67 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 19.44 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می‌رسد که ETH دوباره دنبال شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد کاهش واکنش سریع در ساعات گذشته باشیم، که نشان می‌دهد که بازیابی در بقیه روز آغاز خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1650 دلار افزایش می یابد، ورود مجدد را دنبال کنید؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم طی هفته گذشته شاهد افزایش شدیدی بوده است. پس از چند هفته تثبیت در اوایل ماه، ETH/USD سرانجام از مقاومت 1350 دلاری عبور کرد.

رالی قوی تا مقاومت 1600 دلاری ادامه یافت که منجر به افزایش حدود 25 درصدی شد. از آنجا، ETH یک چرخش ثابت و بدون بازگشت قوی ایجاد کرد، زیرا پشتیبانی 1500 دلاری شکسته نشد.

در نتیجه، قیمت اتریوم یک بار دیگر شروع به بالا رفتن کرد، این بار به مقاومت 1650 دلاری رسید، که باعث افزایش بیشتر سود کل در هفته شد. با این حال، گاوهای نر احتمالاً اکنون خسته شده‌اند، که نشان می‌دهد به زودی باید معکوس شود و احتمالاً ماه آینده منجر به بازگشت چند هفته‌ای خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا در ساعات گذشته شاهد یک بالاترین سطح قوی و واکنش واضح مقاومت 1650 دلاری بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD آماده معکوس شدن باشد و در نهایت به دنبال آغاز یک اصلاح میان مدت باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.