منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 1150 دلار بهبود می یابد، آماده برای کاهش بیشتر؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 1150 دلار بهبود می یابد، آماده برای کاهش بیشتر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا در روزهای گذشته شاهد بازگشت قوی نسبت به پایین ترین سطح قبلی در 900 دلار در پایان با توجه به مقاومت در 1150 دلار بودیم. یک آزمایش مجدد از آن قبلاً در اواخر امروز انجام شده است، که نشان می‌دهد دو تاپ محلی شکل گرفته است و نقاط منفی بیشتری در راه است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 1150 دلار بهبود می یابد، آماده برای کاهش بیشتر؟  3
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت صعودی قابل توجهی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 5.1 درصد و اتریوم 7.23 درصد رشد کردند. در همین حال، اکثر آلتکوین های برتر پس از کاهش قابل توجه در هفته گذشته، حتی بیشتر بهبود یافتند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم 30 درصد را به دست آورد

ETH/USD در محدوده 1025.61 تا 1159.99 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 12.1 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 21.57 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 136.93 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به برتری 15.13 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده ادامه پایین تر است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم الگوی برگشتی دو بالای محلی را ببینیم که در حمایت قبلی 1150 دلار شکل گرفته است که اکنون به عنوان یک مقاومت عمل می‌کند. به احتمال زیاد این بدان معنی است که یک بالاترین پایین تر دیگر تعیین می شود و ETH/USD آماده است تا در بقیه هفته حتی پایین تر ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 1150 دلار بهبود می یابد، آماده برای کاهش بیشتر؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در بیشتر ماه ژوئن با یک حرکت نزولی قوی معامله شد. از آخرین نوسان در حدود 1900 دلار، ETH/USD تاکنون بیش از 50 درصد کاهش یافته و به مرز 900 دلار رسیده است.

واکنش های اولیه بالاتر در هر دو علامت 1100 دلار و 1000 دلار مشاهده شد که اندکی سرعت بازار را کاهش داد و نشان داد که به زودی ممکن است یک معکوس شود. با این حال، یک بار دیگر در طول تعطیلات آخر هفته، نزولی بیشتر شد.

این بار، نقطه عطف بعدی قیمت دور بعدی در 900 دلار به دست آمد. از آنجا، ETH به علامت 1000 دلار واکنش نشان داد، قبل از اینکه روز گذشته صعودی بیشتر شود. تا پایان روز یکشنبه، حمایت قبلی 1150 دلاری مجدداً به عنوان مقاومت مورد آزمایش قرار گرفت، بدون اینکه از آن زمان افزایش قابل توجهی مشاهده شود. بعداً، امروز مقاومت تازه یافت شده مجدداً مورد آزمایش قرار گرفت و در واقع یک الگوی محلی دوتایی را تشکیل داد.

این اقدام قیمت اتریوم نشان می‌دهد که یک بالاترین قیمت واضح دیگر تعیین شده است و به زودی بازگشت به سمت نزول به دنبال خواهد داشت. بنابراین، ما انتظار داریم که اتریوم طی چند روز آینده به پایین ترین سطح فعلی 900 دلار برگردد.

اگر شتاب کافی به دنبال داشته باشد، نباید حمایت زیادی دیده شود، که راه را برای رسیدن به نزولی بسیار بیشتر در اواخر هفته باز می کند. به احتمال زیاد هدف بعدی علامت 800 دلار خواهد بود، زیرا این علامت عدد دور بعدی از نظر روانی مهم است.

از طرف دیگر، اگر قیمت 900 دلار حفظ شود، ما می‌توانیم شاهد یک الگوی دوتایی بالا باشیم و یک معکوس از کاهش چند هفته‌ای به دنبال داشته باشیم. با این حال، برای اینکه مجدداً به طور قابل توجهی صعودی شود، تأیید بیشتر بازگشت باید با شکست واضح بالای 1150 دلار و ترجیحاً مقاومت 1250 دلار انجام شود. پس از انجام این کار، ما پیش‌بینی می‌کنیم که چندین هفته به پشتوانه اصلی قبلی در حدود 1700 دلار بازگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا ما شاهد بازگشت قوی به قیمت 1150 دلار بودیم که در حال حاضر یک سقف دوگانه محلی شکل گرفته است. اگر روند صعودی بیشتر به دنبال مقاومت بعدی 1250 دلار نباشد، انتظار داریم که ETH/USD حتی پایین تر از این کاهش پیدا کند و به دنبال عبور از نوسان فعلی 900 دلار باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، راهنمای ما را در مورد بهترین کیف پول لایت کوین، بهترین مکان‌ها برای سرمایه گذاری $HBAR و نحوه زنده ماندن در زمستان کریپتو ببینید.