منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به عنوان پشتوانه اصلی 2،900 دلار را مجدداً مورد آزمایش قرار می دهد و آماده افزایش بیشتر است؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به عنوان پشتوانه اصلی 2،900 دلار را مجدداً مورد آزمایش قرار می دهد و آماده افزایش بیشتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ETH دیروز بازسازی شد.
  • مارک 2900 دلار به عنوان پشتیبانی یک شبه دوباره آزمایش شد.
  • اتریوم برای صعود بیشتر آماده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم برای امروز صعودی است چرا که مقاومت اصلی عمده 2900 دلاری مجدداً به عنوان پشتیبانی با رد صریح برای نزول بیشتر مورد آزمایش مجدد قرار گرفت. بنابراین ، ما انتظار داریم که ETH/USD امروز نیز به افزایش خود ادامه دهد و سعی کند در این هفته به بالاترین سطح خود برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به عنوان پشتوانه اصلی 2،900 دلار را مجدداً مورد آزمایش قرار می دهد و آماده افزایش بیشتر است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله می شود. بیت کوین 1 درصد افزایش یافته است ، در حالی که اتریوم 1.47 درصد کاهش یافته است. بقیه آلت کوین های برتر ETH را با اندکی ضرر دنبال می کنند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم مارک 2900 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند

ETH/USD در محدوده 2،900.93 دلار – 3،148.81 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 9.87 درصد کاهش یافته و بالغ بر 29.2 میلیارد دلار است. در همین حال ، سرمایه کل بازار حدود 357.8 میلیارد دلار است و در نتیجه تسلط بر بازار 19.67 درصد است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: برای اوج گیری های بیشتر آماده اید؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد افزایش قیمت اتریوم باشیم ، که باید در 24 ساعت آینده به بالاترین سطح برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به عنوان پشتوانه اصلی 2،900 دلار را مجدداً مورد آزمایش قرار می دهد و آماده افزایش بیشتر است؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

طی هفته های گذشته حرکت قیمت اتریوم با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. پس از آنکه ETH/USD در سطح پشتیبانی اصلی 1725 دلاری پیشین یافت ، بازار به سرعت پیشرفت کرد.

در پایان ماه ژوئیه ، ETH از بالاترین سطح قبلی یعنی 2400 دلار عبور کرد و همچنان به سطح بالاتری برای رسیدن به 2.900 دلار ادامه داد. در 7 آگوست ، مقاومت 2900 دلاری با شتاب قوی شکسته شد ، که نشان می دهد ساختار بازار بار دیگر صعودی شده است.

مقاومت دیروز در حدود 3200 دلار پیدا شد. در طول شب ، ETH/USD به عنوان خرس ها مجدداً مقاومت قابل توجه 2900 دلاری را به عنوان حمایت مورد آزمایش مجدد قرار دادند. از آنجایی که نزولی دیگری مشاهده نشد و ETH طی ساعات گذشته دوباره صعود کرد ، انتظار می رود امروز صعود بیشتری انجام شود زیرا اتریوم قیمت 3600 دلار بعدی را هدف قرار می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم در روزهای آتی صعودی است زیرا حمایت در حدود 2900 دلار پیدا شد و هرگونه نزولی دیگر در ساعات گذشته رد شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که ETH/USD دیروز امروز افزایش یابد و سعی کنیم مقاومت بعدی را به 3600 دلار برسانیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.