منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت 1175 دلار را آزمایش می کند، آیا آن را حفظ می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت 1175 دلار را آزمایش می کند، آیا آن را حفظ می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا امروز صبح شاهد کاهش شدید کاهش به 1175 دلار بودیم، با این حال، هنوز هیچ نشانه واضحی از حمایت وجود ندارد. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD حتی پایین تر ادامه پیدا کند و بعداً در روز ردیابی عمیق تری داشته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت 1175 دلار را آزمایش می کند، آیا آن را حفظ می کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 0.76 درصد و اتریوم بیش از 2.31 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر از نزدیک دنبال می‌شوند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به کاهش ادامه داد

ETH/USD در محدوده 1177.69 دلار تا 1228.77 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 27.42 درصد کاهش به 9.55 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار به 143.77 میلیون دلار رسیده است که منجر به برتری 15.28 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: تنظیم شده است که ETH پایین تر ادامه یابد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم تست‌های پشتیبانی 1175 دلاری را ببینیم. از آنجایی که واکنش بالاتر مشاهده نشد، انتظار داریم ETH/USD حتی بیشتر کاهش یابد و در اوایل هفته آینده پایین‌ترین سطح را آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت 1175 دلار را آزمایش می کند، آیا آن را حفظ می کند؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در اوایل این هفته شاهد افزایش شدیدی بود. اوج نوسان جدید 1275 دلار تعیین شد که نشان می‌دهد نوسان اصلی قبلی مجددا آزمایش شده است و احتمالاً به زودی شکسته می‌شود.

با این حال، با شروع اصلاحی دیگر در روز جمعه، یک شکست بالاتر بلافاصله دنبال نشد. دیروز تثبیت بالای 1200 دلار دنبال شد، در حالی که تست های نزولی بیشتر یک شبه مشاهده شد.

بنابراین، قیمت اتریوم یک بازگشت قوی به حمایت 1175 دلار ایجاد کرده است. اگر حفظ شود، پایین ترین سطح محلی بالاتر دیگری ثبت می شود و حرکت صعودی هفته آینده از سر گرفته می شود.

از طرف دیگر، اگر حمایت شکسته شود، انتظار داریم افت بیشتری به دنبال داشته باشد و یک پایین بسیار عمیق تر و بالاتر تعیین شود. در این مورد، صعود بیشتر را می توان تا اواخر هفته آینده آزمایش کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد شکست در بهبودی در حمایت 1175 دلاری بودیم. بنابراین، ETH/USD باید حتی پایین‌تر باشد و در 24 ساعت آینده به دنبال افزایش حتی پایین‌تر باشد. با این حال، زمانی که این کار انجام شود، انتظار داریم که در هفته آینده تغییرات بسیار بیشتری داشته باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.