منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت در 1040 دلار واکنش نشان می دهد و آماده معکوس است؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت در 1040 دلار واکنش نشان می دهد و آماده معکوس است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا پس از افت تقریبا 20 درصدی نسبت به نوسان قبلی، شاهد واکنشی در سطح 1040 دلار بودیم. بنابراین، فرض می‌کنیم که مومنتوم نزولی تمام شده است و ETH/USD آماده است تا یک بار دیگر به سمت بالاتر حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت در 1040 دلار واکنش نشان می دهد و آماده معکوس است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.38 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم افزایش اندکی 0.97 درصدی داشت. در همین حال، بقیه آلتکوین های برتر با نتایج متفاوت و با نوسانات کم معامله می کنند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: به نظر می رسد اتریوم پایین ترین سطح خود را تعیین کند

ETH/USD در محدوده 1037.56 تا 1086.58 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 3.05 درصد افزایش به 12.925 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 131.3 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 14.85 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH بالای 1100 دلار بازگردد

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت اتریوم پس از جهش در سطح 1040 دلار در اوایل باشیم، که در اواخر هفته منجر به افزایش بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت در 1040 دلار واکنش نشان می دهد و آماده معکوس است؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم طی روزهای گذشته کاهش شدیدی را تجربه کرده است زیرا در اواخر هفته گذشته تغییری در حدود 1250 دلار مشاهده شد. ETH/USD به سرعت شروع به کاهش کرد و در ابتدای هفته از سطح حمایت متوسط ​​1175 دلار گذشت و فضای بیشتری برای نزول بیشتر باز کرد.

فروش دیروز بیشتر شد و منجر به پایین ترین قیمت تست شده در مارک 1040 دلار شد. نزولی بیشتر دنبال نشد زیرا واکنش بالاتر کمی بعد مشاهده شد. از آن زمان، اتریوم مجدداً برای آزمایش مجدد 1100 دلار به عنوان مقاومت حرکت کرده است.

در حال حاضر، ما فشار کافی برای عبور از مقاومت محلی را نمی بینیم. با این حال، با در نظر گرفتن کاهش قبلی، انتظار داریم قیمت اتریوم پس از یک مکث کوتاه بیشتر افزایش یابد. هنگامی که این کار انجام شد، ETH/USD باید به دنبال افزایش حتی بالاتر از مرز 1175 دلار باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا در ساعات گذشته پس از واکنش به حمایت 1040 دلار، نشانه‌هایی از بازگشت را مشاهده کرده‌ایم. ETH/USD به احتمال زیاد یک نوسان بالاتر را به پایین تنظیم کرده است و اکنون آماده است تا یک بار دیگر به سمت بالاتر حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.