منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت به زیر 1500 دلار کاهش می یابد، پشتیبانی یک شبه پیدا می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت به زیر 1500 دلار کاهش می یابد، پشتیبانی یک شبه پیدا می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا شاهد کاهش تقریبا 20 درصدی نسبت به مقاومت اصلی قبلی در 1650 دلار و مقاومت اصلی قبلی در 1350 دلار بودیم که در حال حاضر آزمایش شده بود. بنابراین، ETH/USD باید به زودی معکوس شود و به دنبال بازیابی بخشی از ضرر در روزهای آینده باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت به زیر 1500 دلار کاهش می یابد، پشتیبانی یک شبه پیدا می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، تقریباً 10 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم حتی 14.49 درصد بیشتر از آن را از دست داد. بقیه آلت کوین های برتر در نزدیکی معامله می شوند زیرا فروش قوی در سراسر بازار دیده می شود.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به مقاومت تثبیت قبلی بازگشت

ETH/USD در محدوده 1353.45 تا 1604.48 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان شدید در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 124 درصد افزایش یافته و در مجموع به 33.54 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 165.6 میلیارد دلار معامله شده است که منجر به تسلط بر بازار 17.79 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH 1350 دلار را آزمایش می کند

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم پشتیبانی اصلی قبلی را ببینیم که در حال حاضر آزمایش شده است، که نشان می‌دهد یک واکنش بالاتر می‌تواند یک شبه به دنبال تنظیم یک نوسان بالاتر باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت کاهش می یابد، پشتیبانی یک شبه پیدا می شود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم پس از اینکه تلاش دیگری برای حرکت به سمت بالاتر در 1650 دلار شکست خورد، در آخر هفته شاهد شکل گیری دو برابری بالا بود. بالاترین سطح را فقط می‌توان برای مدت کوتاهی حفظ کرد و ETH/USD را معکوس کرد.

از آنجا، ETH به حمایت 1540 دلار کاهش یافت، جایی که برای مدت کوتاهی پایین ترین سطح بالاتری تعیین شد. با این حال، پس از اینکه مقاومت 1600 دلاری کاهش بیشتر را متوقف کرد، فشار فروش قوی بازگشت.

از آن زمان، اقدام قیمت اتریوم به سرعت کاهش یافته است و در حال حاضر به منطقه ادغام قبلی بازگشته است. با این حال، فروشندگان باید به زودی خسته شوند، و ETH/USD را به واکنش سریع‌تر در روزهای بعد سوق می‌دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا شاهد کاهش شدید به سمت منطقه تثبیت چند هفته‌ای قبلی بودیم. احتمالاً علامت 1350 دلار در حال حاضر از نزول بیشتر جلوگیری می کند و باعث می شود ETH/USD به سمت بالاتر حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.