منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت به بالای 1760 دلار افزایش می یابد، بازیابی سریع ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت به بالای 1760 دلار افزایش می یابد، بازیابی سریع ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا انتظار داریم پس از شکست قوی بالای 1760 دلار، روند صعودی بیشتری ادامه یابد. بنابراین، ما انتظار داریم که یک بازگشت سریع برای آزمایش مجدد مقاومت شکسته به عنوان حمایت قبل از ادامه صعود بیشتر در اواخر هفته انجام شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت به بالای 1760 دلار افزایش می یابد، بازیابی سریع ورودی؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 4.47 درصد و اتریوم بیش از 5.73 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه آلتکوین های برتر با نتایج مشابهی عمل کرده اند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم نوسان قبلی را شکست

ETH/USD بین 1693.51 دلار تا 1806.89 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 37.41 درصد افزایش به 14.83 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 219.73 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 19.27 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می‌رسد ETH دوباره جنبه منفی را آزمایش کند

در نمودار 4 ساعته، قیمت اتریوم رد جزئی برای صعود بیشتر را نشان می‌دهد، زیرا پیش از رسیدن به صعود بیشتر، احتمالاً اصلاحی لازم است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به سرعت به بالای 1760 دلار افزایش می یابد، بازیابی سریع ورودی؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم پس از اصلاح هفته گذشته شروع به بهبود کرده است. از آنجا، پایین ترین سطح محلی بالاتر در روز پنجشنبه تعیین شد، که در نهایت به بالاترین سطح رسید.

مقاومت محلی که قبلاً روی 1680 دلار تعیین شده بود، به سرعت شکسته شد و در نهایت منجر به نوسان عمده در 1760 دلار شد. از آنجا، ETH/USD کمتر واکنش نشان داد و مقاومت قبلی را به عنوان حمایت مجدداً آزمایش کرد.

افزایش بیشتر در یک شب تا امروز ادامه یافت و به سرعت به بالاترین سطح قبلی در 1760 دلار رسید. با افزایش قیمت اتریوم به 1820 دلار، مقاومت زیادی دنبال نشد. از آن زمان، ETH/USD شتاب خود را از دست داده است، که نشان می دهد که پس از آن، بازیابی خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد افزایش شدید قیمت در حدود 1800 دلار بودیم. حرکت صعودی احتمالی در حال حاضر تمام شده است، و باعث می شود ETH/USD مقاومت قبلی را در 1760 دلار به عنوان حمایت مجدد آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.