منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به دنبال پشتیبانی بالای 3800 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به دنبال پشتیبانی بالای 3800 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که پشتیبانی قوی فاقد مرز 3،800 دلار است.
  • در حال حاضر پشتیبانی قوی در مارک 3700 دلار یافت می شود.
  • در حال حاضر مقاومت قوی در مرز 3800 دلار یافت می شود.

ملکه ارزهای رمزنگاری شده در روزهای گذشته از اوج های تازه ای برخوردار است و امروز نیز تفاوتی با آن ندارد. پس از افزایش سریع بیت کوین در اول سپتامبر ، این ارز رمزنگاری شده توانست به بالاترین سطح خود برسد. تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ملکه با وجود شکستن چهار بار سد روانی در دو روز گذشته ، نمی تواند حمایت قوی برای حفظ سطح بالای مرز 3800 دلار پیدا کند.

نمودار شمعدانی ETH/USD یک روزه متقاطع صعودی را نشان می دهد

نمودار یک روزه شمعدانی تحلیل قیمت اتریوم یک کراس اوور صعودی را نشان می دهد که ممکن است نشانه این باشد که حرکت نزولی در پیش است. کراس اوور صعودی در بالای نوار بالینگر بالا رخ می دهد ، جایی که سطح قیمت فعلی 3،791 دلار بالاتر از نوار بالینگر بالایی است که در مارک 3،764 دلار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به دنبال حمایت بالای 3800 دلار است
نمودار قیمت شمعدان ETH/USD 1 روز.

میانگین متحرک 9 روزه هدف حمایتی را به ارزش 3،434 دلار ارائه می دهد و کراس اوور صعودی را با حاشیه خوبی افزایش می دهد. با استفاده از میانگین باندهای بولینگر در قیمت 3،302 دلار ، حمایت بیشتری می شود. در زیر آن ، قوی ترین حمایت در قیمت 2840 دلار ، جایی که نوار پایین Bollinger در آن قرار دارد ، یافت می شود و این نشان دهنده افزایش نوسانات در نمودار است. نگران کننده ترین وضعیت مربوط به شاخص قدرت نسبی است که در 12 ساعت گذشته علائم خرید بیش از حد را با امتیاز 70.94 نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نمودار شمع 4 ساعته خرید بیش از حد معامله گران را تأیید می کند

نمودار چهار ساعته تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم تایید می کند که ملکه ارز رمزنگاری شده در حال حاضر در 24 ساعت گذشته از حرکت استثنایی صعودی برخوردار است و ارز دیجیتال تا حد زیادی خریداری شده است ، که نشان دهنده سیگنال نزولی در آینده نزدیک است. در نمودار چهار ساعته ، نوار بالا Bollinger با امتیاز 3.967 دلار در جای خود قرار دارد ، در حالی که قیمت فعلی هنگام نوشتن به 3.809 دلار افزایش یافته است. این پنجمین باری است که در چند روز گذشته اتریوم موفق شده سد روانی 3800 دلاری را بشکند اما در یک دور خرید بیش از حد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به دنبال حمایت بالای 3800 دلار 2 است
نمودار قیمت شمعدان ETH/USD 4 ساعته.

میانگین متحرک نه روزه به عنوان پشتیبانی قوی درست زیر قیمت فعلی در مارک 3،772 دلار عمل می کند. میانگین باندهای بولینگر نیز به عنوان حمایت قوی در مارک 3،576 دلار همراه با نوار پایین بولینگر که در قوی ترین نقطه حمایت در مارک 3،185 دلار یافت می شود ، عمل می کند. شاخص قدرت نسبی بالای 70 امتیاز دو روز گذشته را با نمره فعلی 74.28 نشان می دهد.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم سرانجام نشان می دهد که ملکه ارزهای رمزنگاری شده نیاز مبرم به حمایت قوی بیش از 3،800 دلار دارد تا بتواند وضعیت جدید خود را حفظ کند. با این حال ، شاخص قدرت نسبی افزایش نوسان و بازار خرید بیش از حد را نشان می دهد که می تواند به روند نزولی کمک کند تا قیمت را تا مرز 3700 دلار یا حتی بیشتر پایین تر ببرد. اگر ملکه ارزهای رمزنگاری شده بتواند سطح پشتیبانی فعلی خود را حفظ کند ، ممکن است فقط حمایت قوی مورد نیاز برای حفظ قله های جدید را پیدا کند. اگر حمایت فعلی تضعیف شود ، به احتمال زیاد ملکه سقوط می کند.