منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH بهبود نمی یابد، به سرعت به 1200 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH بهبود نمی یابد، به سرعت به 1200 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا شاهد افت شدید به 1200 دلار و واکنش قوی در ساعات گذشته بوده ایم. بنابراین، ETH/USD آماده است تا پشتیبانی قبلی را به عنوان مقاومت مجددا بررسی و آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بهبود نمی یابد، به سرعت به 1200 دلار افزایش می یابد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 3.41 درصد و اتریوم 5.77 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار شاهد فروش قوی مشابهی بود.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم حتی پایین تر ادامه داد

ETH/USD در محدوده 1209.28 دلار تا 1301.24 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 53.61 درصد افزایش به 13.51 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 149.37 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 16.91 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH دوباره دنبال شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم یک واکنش قوی را در ساعات گذشته مشاهده کنیم که احتمالاً باعث می‌شود ETH/USD سطح حمایت قبلی را به عنوان مقاومت در اواخر این هفته دوباره آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بهبود نمی یابد، به 1200 دلار افزایش می یابد
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم طی یک تثبیت چند هفته‌ای معامله شده است، زیرا پس از یک بازگشت گسترده در ماه گذشته، هیچ جهت مشخصی برای روند مشخص نشد. حمایت حدود 1250 دلار و مقاومت در حدود 1350 دلار یافت شد.

پس از آخرین حرکت شکست خورده بالاتر در هفته گذشته، ETH/USD شروع به بازگشت به سمت حمایت ادغام کرد. پس از چند روز، علامت 1275 دلاری دوباره مورد آزمایش قرار گرفت، با یک واکنش خفیف در ابتدا.

از آنجا، اتریوم نتوانست شروع به بازیابی کند زیرا مقاومت 1300 دلار تعیین شده بود. کاهش بیشتر یک شبه آغاز شد و در نهایت ETH/USD را به جهش تا 1200 دلار رساند، جایی که حمایت قوی پیدا شد و واکنش بالاتر آغاز شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما شاهد واکنش 1200 دلاری پس از یک جهش شدید در اواسط روز بودیم. بنابراین، ETH/USD باید به دنبال ایجاد یک بالاترین پایین تر دیگر در بقیه هفته باشد و سعی کند در اواخر ماه اکتبر حتی پایین تر ادامه دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.