منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: چشم گاو 1219 دلار به دلیل افزایش اعتماد در بازار ارزهای دیجیتال

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: چشم گاو 1219 دلار به دلیل افزایش اعتماد در بازار ارزهای دیجیتال

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در مرز یک منطقه صعودی است زیرا خریداران قیمت را بالای 1219 دلار حفظ کرده اند. به نظر می رسد اعتماد خریدار در بازار کریپتو بازگشته است زیرا اکثر سکه های اصلی بسیار بالاتر از منطقه پشتیبانی معامله می شوند. حتی ارزش بازار ارز دیجیتال اکنون به بالای مرز 149 میلیارد دلاری بازگشته است. بنابراین، آیا فاز نزولی در بازار کریپتو به پایان رسیده است؟

بازار کریپتوکارنسی در روز گذشته در حالی که خرس‌ها شتاب بازار را در دست گرفتند، در قرمز معامله شد. با این حال، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که گاوها بازگشته اند و جفت ETH/USD اکنون بالای 1219 دلار معامله می شود. در حال حاضر، به نظر می رسد که گاوها موضع قاطعی اتخاذ کرده اند و اکنون باید سودهای بالای 1219 دلار را حفظ کنند. این جفت ارز اکنون منطقه مقاومت 1227 دلاری را در کوتاه مدت هدف قرار داده است.

نمودار قیمت 1 روزه ETH/USD: با رسیدن قیمت به 1219 دلار، حرکت صعودی ادامه دارد

نمودار قیمت 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز مقدار قابل توجهی از افزایش ارزش را نشان می دهد. گاوهای ETH دامنه صعودی خوبی را از 1187 تا 1227 دلار امروز پوشش دادند، زیرا قیمت ETH/USD در زمان نگارش این مقاله با ارزشی دیرتر معامله می‌شود. ETH/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 2.34 درصد ارزش داشت.

تصویر 472
نمودار 1 روزه ETH/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) همچنان در اطراف سطح 1219 دلار قرار دارد و اگر قیمت بالاتر از این منطقه پشتیبانی باقی بماند، اطمینان خریدار باید قوی باقی بماند، در حالی که SMA 200 روزه همچنان در 1189 دلار است. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) ETH/USD اکنون به سطح 47.47 رسیده است و رو به بالا است. نمودار MACD همچنین یک متقاطع صعودی را نشان می دهد زیرا خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد و هر دو خط مثبت هستند.

تحلیل قیمت اتریوم: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار 4 ساعته قیمت برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که قیمت به طور مداوم در حال افزایش است و فشار فروش هنوز شکل نگرفته است، اما از آنجایی که قیمت نزدیک به مقاومت 1227 دلاری است، بنابراین ممکن است برای چند ساعت اصلاحی نیز در قیمت انجام شود. زمان آینده معامله‌گرانی که از کاهش کوتاه‌مدت می‌ترسند، ممکن است شروع به رزرو سود کنند که منجر به کاهش قیمت برای مدت کوتاه‌تری می‌شود.

تصویر 473
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

نمودار واگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز در منطقه صعودی قرار دارد و هیستوگرام نیز در حال گسترش است که نشانه خوبی برای خریداران است. RSI اکنون به سطح 52.75 رسیده است و سیگنال های بالقوه صعودی را برای جلسه آینده نشان می دهد. SMA 50 روزه و SMA 200 روزه همچنان به ترتیب در حدود 1219 دلار و 11189 دلار هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که خط روند قیمت اتریوم/دلار در صورت مشاهده از 24 ساعت گذشته، در منحنی صعودی قرار دارد، بنابراین چشم اندازهای خوبی برای آینده سکه وجود دارد و می توان انتظار افزایش قابل توجهی در قیمت را در روزهای آینده داشت. . برای ساعات آینده، قیمت ممکن است برای چند ساعت اصلاح شود زیرا به مقاومت 1227 دلار رسیده است. ما انتظار داریم که اتریوم از این سد مقاومت در ساعات آینده عبور کند، زیرا گاوها روند صعودی خود را ادامه می دهند.