منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نوسان نزولی منجر به سقوط گسترده تا سطح 1550 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نوسان نزولی منجر به سقوط گسترده تا سطح 1550 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم دیکته کاهش ناگهانی قیمت پس از یک روند نزولی در حال افزایش است. حرکت نزولی که در حال افزایش است احتمالاً در آینده نزدیک مشاهده خواهد شد، زیرا گاوها در این نقطه تنبل باقی می مانند. گاوها چند روز قبل از افت قیمت در معاملات امروز بازار را در دست داشتند.

اگر خرس‌ها به حرکت خود ادامه دهند، در آینده نزدیک ETH/USD احتمالاً تا 1530 دلار کاهش می‌یابد. با این حال، همچنین اگر گاو بتواند به اندازه کافی فشار ETH/USD وارد کند، احتمالاً می‌تواند تا 1623 دلار در آخرین روز گذشته افزایش یابد. قیمت فعلی ETH/USD 1550 دلار است که نسبت به بسته شدن قبلی 1614 دلار 4.35 درصد کاهش داشته است. گاوها نتوانسته‌اند از موقعیت خود دفاع کنند و به خرس‌ها اجازه می‌دهند تا قیمت‌ها را پایین بیاورند.

تصویر 549
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin 360

اکثر ارزهای دیجیتال دیگر نیز در منطقه نزولی قرار دارند و بیت کوین (BTC) به زیر سطح 23000 دلار سقوط می کند. این می تواند فشار زیادی را بر اتریوم وارد کند. به نظر می‌رسد بازارها در حباب هستند و هرگونه شکست حمایتی می‌تواند منجر به ضرر بیشتر اتریوم شود. ارزش بازار نسبت به روز گذشته حدود 4 درصد کاهش یافته است که نشان می دهد در حال حاضر فعالیت معاملاتی چندانی در بازار وجود ندارد. اگر گاوها می خواهند از موقعیت خود در برابر فشار فروش ایجاد شده توسط خرس ها دفاع کنند، باید تلاش خود را افزایش دهند.

نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: قیمت پس از رانش نزولی به 1550 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت اتریوم یک روند نزولی را برای بازار نشان می دهد زیرا حرکت فروش در طول روز بالا باقی مانده است. خرس ها با موفقیت با شرایط نامطلوب مقابله کردند زیرا جریان صعودی مختل شده است. قیمت در حال حاضر 1550 دلار است و در صورت افزایش بیشتر فعالیت فروش، کاهش ارزش بیشتری در پی خواهد داشت.

تصویر 546
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: TradingView

قیمت در حال حاضر زیر هر دو میانگین متحرک است که نشان دهنده روند نزولی بازار است. MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که یک نشانه نزولی است. RSI در 76.50 است که نشان می دهد هیچ احساس قوی در بازار وجود ندارد، زیرا به خنثی بودن نزدیک تر است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: منحنی نزولی ارزش سکه را به زیر سطح 1500 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت اتریوم از خرس ها حمایت می کند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته حرکت نزولی را پوشش داده است. منحنی نزولی یک آزمایش نزولی را تأیید می کند زیرا شمعدان های قرمز نمودار قیمت ساعتی را مشخص می کنند. خط روند کوتاه مدت نیز اکنون در جهت نزولی حرکت می کند. از سوی دیگر میانگین متحرک ذکر شده در نمودار قیمت چهار ساعته 1574 دلار است.

تصویر 547
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

پیش از این یک تلاقی بین منحنی SMA 20 و منحنی SMA 50 گزارش شده بود، اما اکنون به نظر می رسد که روندها به سمت فروشندگان تغییر کرده است. MACD برای آزمایش نزولی باید بالای خط سیگنال باقی بماند و در حال حاضر زیر خط سیگنال قرار دارد. RSI نشان می دهد که در هر دو حالت احساسات قوی وجود ندارد زیرا در 45.88 قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

تحلیل کلی قیمت اتریوم نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و اگر گاوها مقاومت کافی در برابر فشار فروش از خود نشان ندهند، می توانند قیمت ها را پایین بیاورند. همچنین، قیمت زیر هر دو میانگین متحرک است و MACD نیز زیر خط سیگنال قرار دارد که شواهد بیشتری از چشم‌انداز نزولی برای ETH/USD در آینده نزدیک دارد.