منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: قیمت اتریوم پس از بازگشت صعودی به 1654 دلار بهبود می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: قیمت اتریوم پس از بازگشت صعودی به 1654 دلار بهبود می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت اتریوم بهبود جزئی را در قیمت امروز نشان می دهد، زیرا به آرامی به سطح 1654 دلار رسیده است. حرکت صعودی به بازیابی نسبی ارزش سکه کمک کرده بود، زیرا قیمت اتریوم طی امروز به طور قابل توجهی کاهش یافته بود. با این حال، گاوها گام کوچکی به سمت بهبودی امروز برداشته اند، زیرا شمعدان های سبز در نمودار قیمت به روز شده ظاهر می شوند. انتظار می رود ارتقاء بیشتری وجود داشته باشد، زیرا گاوها در تلاش هستند تا از فرصتی که در اختیار دارند نهایت استفاده را ببرند. با این حال، اگر به صورت ساعتی مشاهده شود، فشار فروش نیز دوباره ظاهر شده است که مانع از حرکت رو به بالا تابع قیمت می شود.

ارزش بازار این ارز دیجیتال نیز در 24 ساعت گذشته شاهد نوسانات ملایمی بوده است، زیرا در حال حاضر، 202.026 میلیارد دلار است. حجم کل معاملات برای اتریوم در حال حاضر 7.2 میلیارد دلار است، زیرا سکه همچنان به رشد فعالیت بازار خود در چند روز گذشته ادامه می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نمودار یک روزه: اتریوم به بهبود آهسته ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه اتریوم نشان دهنده یک فعالیت صعودی است که با بهبود سطح قیمت در حال حاضر به نفع خریداران بوده است. گاوها توانسته اند قیمت را تا 1654 دلار بازیابی کنند، زیرا سکه در زمان نوشتن حدود 0.09 درصد ارزش داشته است. بهبود آهسته بوده است زیرا فشار فروش همچنان در بازار وجود دارد. با این حال نزولی و گاوهای نر در تلاش هستند تا از فرصتی که در اختیار دارند نهایت استفاده را ببرند.

حد بالایی الگوی مثلث افزایشی فعلی در 1664 دلار است. این در زمان های اخیر به عنوان یک سطح مقاومت سخت برای ETH عمل کرده است. بنابراین، اگر گاوها موفق به شکستن آن شوند، انتظار می‌رود که ارتقاء بیشتری داشته باشد و این می‌تواند منجر به یک حرکت صعودی کوتاه‌مدت شود. از سوی دیگر، اگر خرس‌ها بتوانند سطح حمایتی پایین‌تر 1605 دلار را بشکنند، ممکن است ETH در کوتاه‌مدت با یک اصلاح نزولی مواجه شود.

تصویر 473
نمودار 24 ساعته ETH/USD: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه از میانگین متحرک 200 روزه در نمودار عبور کرده است که نشان دهنده یک برگشت صعودی کوتاه مدت در بازار است. شاخص قدرت نسبی نیز طی چند روز گذشته بهبود یافته است و در حال حاضر روی 77.33 قرار دارد که نشان می دهد اتریوم بین سطوح فروش بیش از حد و خرید بیش از حد معاملات در نوسان است.

تحلیل قیمت اتریوم: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم که پیشرفت 4 ساعته را نشان می دهد، یک سیگنال صعودی را نشان می دهد، زیرا گاوها تلاش خود را می کنند تا از هر فرصتی برای بهبود استفاده کنند. ارزش ETH پس از بهبودی به 1654 دلار افزایش یافته است. ممکن است نزولی همچنان در بازار وجود داشته باشد و فروشندگان همچنان در تلاش برای شکستن سطح حمایت فعلی هستند.

تصویر 472
نمودار 4 ساعته ETH/USD: TradingView

MACD 4 ساعته نشان دهنده یک متقاطع صعودی است، زیرا از بالای صفر به محدوده مثبت عبور کرده است که نشان دهنده ادامه صعودی در معاملات کوتاه مدت است. RSI همچنین نشان می دهد که قیمت ETH اکنون در سطح فروش بیش از حد 65.62 قرار دارد و به طور بالقوه می تواند در جلسات آینده افزایش یابد. میانگین متحرک در حال حاضر در 1637 دلار کمتر از قیمت سکه است که نشان دهنده فعالیت صعودی در بازار ETH است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم بهبود آهسته و تدریجی اتریوم را از طلسم نزولی اخیر خود نشان می دهد و گاوها موفق شدند آن را به سطح 1654 دلار برگردانند. سطوح مقاومت برای حرکت صعودی بیشتر باید شکسته شود و اگر این اتفاق نیفتد، فشار فروش می تواند سکه را به سطوح حمایتی پایین تر برساند. شاخص‌های فنی همچنین نشان‌دهنده افزایش صعودی در کوتاه‌مدت هستند و با آن، می‌توان انتظار داشت که قیمت ETH به زودی به ارتفاعات جدیدی برسد. خرس ها باید با دقت عمل کنند زیرا هر حرکت ناگهانی ممکن است منجر به زیان های طولانی مدت برای دارایی شود.