منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: فشار فروش با کاهش قیمت اتریوم به 1616 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: فشار فروش با کاهش قیمت اتریوم به 1616 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا قیمت اتریوم پس از یک افزایش کوتاه به پایین ترین سطح خود رسیده است. با تقویت روند نزولی از بعدازظهر امروز، سکه به پایین ترین سطح خود در 1616 دلار رسید. ETH/USD چند ساعتی است که در روند نزولی قرار دارد. با این حال، سکه برای ساعاتی امروز موفقیت آمیز بود، زیرا بازارهای صعودی یک جهش مختصر داشتند اما با بازگشت فشار نزولی به بازار، این مدت کوتاه بود.

بازار امروز معاملات را با بالاترین سطح 1629 دلار آغاز کرد و از آن زمان به قیمت فعلی خود یعنی 1616 دلار کاهش یافته است. کاهش اخیر جفت ETH/USD به دلیل فشار نزولی قوی تر در بازار بوده است.

حجم معاملات 24 ساعته اتریوم از 7.10 میلیارد دلار کاهش یافته است که یک کاهش جزئی است اما همچنان به سمت احساسات نزولی در بازار است، در حالی که ارزش بازار 197 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: روند خرس قیمت را به سطح 1616 دلار کاهش داد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که قیمت پس از یک افزایش صعودی کاهش بیشتری یافته است. جفت ETH/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1616 دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال در زمان نگارش مقاله حدود 0.73 درصد از دست داده است. سطح حمایت برای ETH/USD به 1,610 دلار تغییر کرده است در حالی که مقاومت فعلی در 1,639 دلار است و اگر خرس‌ها در کنترل باقی بمانند، قیمت ETH می‌تواند پایین‌ترین سطح را آزمایش کند.

تصویر 525
نمودار 24 ساعته ETH/USD: TradingView

اندیکاتور MACD در نمودار روزانه یک متقاطع نزولی را نشان می دهد و روندی نزولی دارد که نشان دهنده احساسات نزولی در بازار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح 78.15 است که نشان می دهد اتریوم در حال حاضر در منطقه فروش بیش از حد است. میانگین متحرک نیز روند نزولی دارد که نشان می دهد فشار نزولی می تواند در بازار ادامه یابد. میانگین متحرک در حال حاضر در سطح 1596 دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: ارزش ارز دیجیتال به 1616 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم نشان می دهد که شکست قیمت به دنبال یک اعتصاب نزولی رو به کاهش است، زیرا قیمت به پایین 1610 دلار رسیده است. فشار خرید باید برای حفظ قیمت بالاتر از این سطح و هدف گذاری سطح مقاومت بعدی در 1639 دلار کافی باشد.

نمودار قیمت چهار ساعته نشان می دهد که یک شمعدان قرمز در جایگاه برتر قرار دارد و قیمت به پایین ترین سطح 1616 دلار کاهش یافته است. با افزایش فشار نزولی، احتمالاً فعالیت فروش بیشتر تشدید خواهد شد. همانطور که در نمودار قیمت چهار ساعته ذکر شد، ارزش میانگین متحرک (MA) در 1627 دلار بالاتر از سطح قیمت است.

تصویر 526
نمودار 4 ساعته ETH/USD: TradingView

شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) یک متقاطع نزولی را نشان می دهد و خط MACD از زیر خط سیگنال عبور کرده است که نشان دهنده احساس نزولی در بازار است. هیستوگرام نیز در ناحیه منفی قرار دارد که فشار نزولی را تایید می کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح 57.38 است که نشان می دهد اتریوم در حال حاضر در منطقه فروش بیش از حد است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

در نتیجه، احساسات نزولی کلی همچنان در بازار حاکم است و احتمال دارد اتریوم به روند نزولی خود ادامه دهد، مگر اینکه گاوها کنترل کنند و قیمت را بالا ببرند.