منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: در بحبوحه سقوط فلش ​​بازار، ETH در جنوب 4300 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: در بحبوحه سقوط فلش ​​بازار، ETH در جنوب 4300 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است.
  • مقاومت در 4430 دلار یافت می شود.
  • پشتیبانی از ETH در 4290 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که سکه امروز به طرز چشمگیری سقوط کرده است. ETH/USD در چهار روز گذشته در حال کاهش بود، اما سقوط کند بود و اتریوم توانست قیمت خود را بالای مرز روانی 4500 دلار حفظ کند. اما امروز، اتریوم به طور غیرمنتظره ای از کار افتاد. با این حال، اتریوم تنها کسی نیست که این ضرر را متحمل شده است. به نظر می رسد یک وضعیت سقوط فلش ​​است و همه ارزهای دیجیتال امروز به خوبی آسیب دیده اند.

امروز بازار کریپتوکارنسی در بازه زمانی زمانی چهار ساعته که اکثر سکه‌های برتر با کاهش شدید ارزش همراه شدند و بیت کوین پیشرو تا محدوده 60000 دلار سقوط کرد و حدود 7 درصد ارزش خود را از دست داد، زیان بزرگی را مشاهده کرد.

نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: گاوها از حمایت 4290 دلاری دفاع می کنند

تجزیه و تحلیل یک روزه قیمت اتریوم نشان می دهد که ارزش سکه تا حد زیادی کاهش یافته است زیرا خرس ها قیمت را در عرض چند ساعت از 4562 دلار به 4329 دلار کاهش دادند. ETH/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 4329 دلار معامله می‌شود و کاهش ارزش قیمت را به میزان 7.6 درصد در 24 ساعت گذشته گزارش می‌کند، و جفت ارز دیجیتال نیز 9.65 درصد از دست دادن را در طول هفت روز گذشته گزارش می‌کند. ، از آنجایی که سکه در چند روز گذشته در حال کاهش بود و به ضرر هفتگی انباشته شده بود. با این حال، حجم معاملات طی 24 ساعت گذشته بیش از 52 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: سقوط اتریوم در جنوب 4300 دلار، در بحبوحه سقوط فلش ​​بازار 1
نمودار قیمت 1 روزه ETH/USD. منبع: Tradingview

شاخص نوسانات علیرغم کاهش شدید قیمت، همگرایی را نشان می دهد. مقدار بالای باندهای بولینگر در علامت 4849 دلار وجود دارد و حد پایین در علامت 4225 دلار نشان دهنده پشتیبانی از ETH/USD است. قیمت به پایین‌تر از میانگین شاخص نوسانات رسیده است، که اکنون نشان‌دهنده مقاومت برای اتریوم در سطح 4537 دلار است.

بازار خرس های امروزی نیز فعالیت های فروش را شعله ور کرده است زیرا شاخص قدرت نسبی منحنی نزولی تند را نشان می دهد. RSI زیر خط مرکزی منطقه خنثی حرکت کرده و در شاخص 47 معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم نشان می‌دهد که ارز دیجیتال در چهار ساعت ابتدایی جلسه امروز، زمانی که قیمت آن تا 4308 دلار کاهش یافت و در یک زمان تا 4251 دلار کاهش یافت، ضرر شدیدی را تجربه کرد. با این حال، اخیراً تلاش‌های صعودی ظاهر شده است و اخیراً قیمت آن تا 4329 دلار کاهش یافته است و شانس بهبودی بیشتر نیز وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: سقوط ETH در جنوب 4300 دلار، در بحبوحه سقوط فلش ​​بازار 2
نمودار قیمت ETH/USD 4 ساعته. منبع: Tradingview

شاخص نوسانات وضعیت متفاوتی را در نمودار 4 ساعته نشان می دهد. باندهای بولینگر به طور گسترده در حال گسترش هستند و باند پایین در علامت 4393 دلار نشان دهنده مقاومت برای اتریوم است زیرا قیمت در طول چهار ساعت گذشته به زیر باند پایین تر رفت. شاخص قدرت نسبی (RSI) منطقه کم خرید را لمس کرد و در شاخص 30 معامله می شود که نشان دهنده فشار فروش بسیار زیاد در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ارز دیجیتال امروز ضرر بزرگی را مشاهده کرده است. با این حال، قیمت دوباره در حال افزایش است، و شانس بهبود کمی بیشتر وجود دارد، اما روند بازیابی کند است و ممکن است با ضرر قبلی برابر نباشد. معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که ETH/USD امروز در محدوده 4260-4400 دلار معامله شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.