منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: حرکت نزولی برای پایین آوردن اتریوم به زیر 1271 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: حرکت نزولی برای پایین آوردن اتریوم به زیر 1271 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم نزولی است زیرا فشار فروش از سمت نزولی ایجاد شده است. بازار در دو روز گذشته روند صعودی را دنبال کرد و سکه در این مدت ارزش قابل توجهی پیدا کرد، اما برای ادامه روند صعودی بیشتر در آینده، باید اصلاح شود. شرایط تغییر کرده است زیرا خرس‌ها امروز در برابر حرکت‌های بالاتر مقاومت کرده‌اند و جفت ارز دیجیتال شروع به اصلاح کرده است. مقاومت برای حرکت صعودی در 1336 دلار مشاهده شد و این جفت در حال حاضر به دنبال حمایت درست زیر سطح 1268 دلار است.

تصویر 300
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

بازار روز را با یک شکاف پایین شروع کرد زیرا خرس‌ها از اینجا به قدرت رسیدند. قیمت اتریوم قبل از اینکه خریداران وارد عمل شوند تا قیمت ها را دوباره بالا ببرند، به 1271 دلار کاهش یافت. قیمت تقریباً 3.47٪ در روز کاهش یافته است زیرا بازار از اینجا در حال اصلاح است. حجم معاملات 24 ساعته در بازار 6,760,877,371 دلار است و ارزش بازار سکه 155 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: سطوح قیمت تا 0.4877 دلار کاهش می‌یابد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که خرس ها امروز منحنی قیمت را تعیین می کنند. ETH/USD پس از بهبود صعودی دیروز در حال اصلاح است. و امروز فشار فروش برگشته است و روند همان است که خرس ها با پایین آوردن قیمت، تابع قیمت را تعریف می کنند. جفت ETH/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1271 دلار معامله می شود.

تصویر 299
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 51.26 قرار دارد و در حال افزایش است که نشان می دهد روند نزولی فعلی ممکن است به زودی تغییر کند، اما در حال حاضر، جو بازار نزولی است. نشانگر MACD نزولی است زیرا خط سیگنال بالای شمعدان قرار دارد و گاوها باید به زودی کنترل را در دست بگیرند تا آن را برگردانند. SMA 50 در حال حاضر 1275 دلار است و SMA 200 در 1274 دلار است که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت نزولی است، زیرا SMA 200 بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ارزش ارز دیجیتال پس از بازیابی به 1271 دلار می رسد

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم کاهش مداوم قیمت را نشان می دهد و امروز هیچ تلاش صعودی قابل توجهی مشاهده نشده است. گاوها و خرس‌ها دائماً موقعیت‌های پیشرو را عوض می‌کردند، اما اکنون خرس‌ها در راس کار هستند. انتظار می رود بازار امروز کاملاً نوسان داشته باشد زیرا سطح قیمت ها به سطح حمایت اصلی نزدیک شده است.

تصویر 298
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

نوسانات در حال کاهش است، که نشان می دهد که روندهای آینده بازار ممکن است به حمایت از خریداران ارزهای دیجیتال تبدیل شود. اگر SMA را مورد بحث قرار دهیم، SMA کوتاه مدت 50 بسیار پایین تر از قیمت فعلی بازار است، که نشان می دهد بازار ممکن است مقاومتی در حدود سطح 1336 دلار داشته باشد. از سوی دیگر، اگر به بلندمدت 200 SMA نگاه کنیم، بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار است و ممکن است به عنوان یک سطح حمایتی اصلی در صورت شکست نزولی عمل کند. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل تمایل نزولی نشان داده شده توسط قیمت به 59.44 کاهش یافته است. MACD کاملاً نزولی به نظر می رسد و به نظر می رسد بازار در حال از دست دادن حرکت صعودی خود است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

با نگاهی به تحلیل قیمت اتریوم، می‌توان گفت که بازار در حال حاضر تحت یک طلسم نزولی قرار دارد و در صورت تسلط خرس‌ها بر بازار ممکن است یک شکست نزولی رخ دهد. سطوح حمایت و مقاومت اصلی به ترتیب 1263 دلار و 1336 دلار هستند. بسته شدن نزولی به زیر علامت 1,336 دلار ممکن است منجر به روند نزولی به سمت سطح 1,263 دلار شود و شکست بالای 1,336 دلار ممکن است منجر به روند صعودی به سمت سطح مقاومت 1,350 دلار شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.