منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: جنگ ETH 3400 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: جنگ ETH 3400 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ارز رمزنگاری شده در آبهای نسبتاً گرم قرار دارد.
  • اتریوم پس از بیت کوین بلافاصله سقوط کرد و از آن زمان تاکنون با مشکل روبرو شده است.
  • در حال حاضر پشتیبانی قوی در مارک 3370 دلار یافت می شود.
  • در حال حاضر مقاومت قوی در مرز 3500 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ملکه ارزهای رمزنگاری شده از زمان سقوط فلش ​​در 7 سپتامبر از مشکلات مشابه پادشاه بیت کوین رنج می برد. قیمت اتریوم در همان سطح قیمت فعلی ، یعنی 3،390 دلار در روز سقوط ناگهانی ، بهبود یافت و از آن زمان در همان محدوده معامله می شود. طی 24 ساعت گذشته ، قیمت اتریوم 4.37 درصد کاهش یافت ، در حالی که ارز رمزنگاری شده طی روند هفت روز گذشته 12.83 درصد ارزش خود را از دست داده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم شمعدان 1 روزه کنترل نزولی را نشان می دهد

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه اتریوم سیگنال های نزولی را نشان می دهد که حرکت قیمت فعلی را کنترل می کنند. نوار بالای بولینگر در قیمت 4050 دلار یافت می شود ، همچنین قوی ترین نقطه مقاومت را با کاهش ناپایداری در مقایسه با چند روز گذشته نشان می دهد. ملکه ارزهای رمزنگاری شده عمدتا در نمودار است ، زیرا میانگین متحرک نه روزه (MA) و میانگین باندهای Bollinger در برابر حرکت قیمت مقاومت نشان می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: جنگ ETH با قیمت 3،400 دلار 1
نمودار قیمت شمعدان ETH/USD 1 روز.

MA 9 روزه در مارک 3692 دلار یافت می شود ، در حالی که میانگین باندهای Bollinger در مارک 3،476 دلار یافت می شود. در حالی که نوار پایین Bollinger در زیر قیمت یافت می شود ، به عنوان قوی ترین علامت پشتیبانی با ارزش 2،902 دلار عمل می کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز نمره خنثی 50 را نشان می دهد و فرصتی برابر برای گاو و خرس فراهم می کند.

نمودار 4 ساعته ETH/USD نوسان کم را دوباره تأیید می کند

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته اتریوم ، ETH مجدداً نوسانات پایین و شانس های دو سرعت کوتاه صعودی را در زمان نگارش مقاله تأیید می کند. میزان ضرر 24 ساعته هنگام نوشتن این تحلیل کمی کاهش یافته و به 3.45 درصد رسیده است. نوار بالای بولینگر در قیمت 3،736 دلار یافت می شود ، همچنین قوی ترین نقطه مقاومت را نشان می دهد. در حالی که باند پایین Bollinger قوی ترین نقطه پشتیبانی را در قیمت 3223 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: جنگ ETH با قیمت 3400 دلار 2
نمودار قیمت شمعدان ETH/USD 4 ساعته.

میانگین نوارهای MA نه روزه و میانگین بولینگر نیز در منطقه مقاومت یافت می شوند که ارزش نوارهای Bollinger در مارک 3،479 دلار و ارزش MA در نه روز در 3،457 دلار است. شاخص قدرت نسبی در مقایسه با نمودار یک روزه کمی کاهش یافته است ، با نمره 37.44 فرصت بیشتری برای طرف صعودی ایجاد می کند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ملکه ارزهای دیجیتال در یک بازار نزولی کلی تلاش می کند تا گام های کوتاه مدت صعودی را بردارد. بازار پس از انحلال سه میلیارد دلاری مشتق در شبکه بیت کوین سقوط کرده بود. با چنین حرکت عظیمی از نهنگ ها ، احتمالاً بازار حداقل یک یا دو هفته در بن بست می ماند تا به سطح قبلی صعود کند. در صورت تداوم پشتیبانی فعلی ، اتریوم می تواند مقاومت بعدی را در مرز 3500 دلار فتح کند. با این حال ، اگر پشتیبانی فعلی تضعیف شود ، اتریوم به احتمال زیاد به زیر سطح 3300 دلار یا حتی 3200 دلار می رسد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.