منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: جریان نزولی ETH را به 1212 دلار می رساند، زیرا گاوها در حال مبارزه هستند

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: جریان نزولی ETH را به 1212 دلار می رساند، زیرا گاوها در حال مبارزه هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز کاهش ارزش قیمت را دیکته می کند. سطوح قیمت به سرعت در حال کاهش است و یک لغزش نزولی سریع در نمودارهای قیمت ایجاد می کند. ارزش سکه در حال حاضر 1212 دلار است و در زمان نگارش این مقاله 0.05 درصد کاهش یافته است. از آنجایی که خرس‌ها اکنون در حال پیشرفت هستند، پشتیبانی بعدی برای ETH در سطح 1201 دلار وجود دارد. در صورت برگشت صعودی، ETH با مقاومت 1220 دلاری روبرو می شود. با این حال، احساسات کلی بازار نزولی باقی می‌ماند و اتریوم می‌تواند در آینده نزدیک حرکت نزولی بیشتری را تجربه کند.

تصویر 471
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

ساعات گذشته نیز فعالیت هایی را از سمت صعودی تجربه کرد، اما آخرین روند به نفع خرس ها بوده است. سطوح قیمت ETH/USD تنها چند ساعت پیش توانست به 1218 دلار برسد و فروشندگان روند نزولی را از سر گرفتند.

نمودار قیمت 1 روزه ETH/USD: خرس ها به طور موثری صعود صعودی را متوقف می کنند

نمودار قیمت یک روزه که تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم را نشان می دهد، امروز نزولی است، زیرا فروشندگان بیشتری به بازار نزدیک شده اند. حرکت نزولی زیاد نیست، اما با موفقیت توانسته است از شتاب صعودی ساختمان عبور کند. Bullish ممکن است فرصت دیگری برای معکوس کردن قیمت و بالا بردن قیمت ها به بالای 1220 دلار پیدا کند. علاوه بر این، ممکن است این اتفاق در ساعات آینده رخ دهد زیرا جو بازار همچنان نزولی است.

شاخص های فنی در حال حاضر سیگنال های متفاوتی می دهند. RSI در حال حاضر در سطح 39.56 معامله می شود، که نشان می دهد هنوز فضا برای کاهش بیشتر قیمت ها قبل از رسیدن به قلمرو فروش بیش از حد وجود دارد. Parabolic SAR یک سیگنال نزولی می دهد زیرا نقاط در بالای عمل قیمت قرار می گیرند.

تصویر 470
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD، منبع: Tradingview

از سوی دیگر، MACD یک سیگنال نزولی می دهد، زیرا هیستوگرام در حال سقوط است و در شرف عبور از زیر خط صفر است. خط MACD به وضوح زیر خط سیگنال قرمز قرار دارد و به نظر می رسد که در حال افزایش است. خط 200 SMA به خوبی زیر قیمت فعلی بازار قرار دارد، که نشانه آن است که مسیر کمترین مقاومت همچنان به سمت نزول است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: فشار زیاد از سوی فروشندگان

تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم افت ناگهانی قیمت امروز را به تصویر می کشد. حرکت نزولی بسیار زیاد بوده و قیمت به شدت کاهش یافته و به ارزش 1212 دلار رسیده است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 59.13 معامله می شود و به سمت منطقه اشباع فروش می رود که نشانه دیگری از احتمال کاهش بیشتر قیمت ها در کوتاه مدت است.

تصویر 469
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD، منبع: Tradingview

قبل از اینکه خرس‌ها در نبرد پیروز شوند و قیمت‌ها تسلیم فشار فروش شوند، قیمت ETH در یک مقطع حساس از معاملات جانبی گیر کرده بود. اندیکاتور MACD همچنین نشان دهنده کاهش بیشتر است زیرا هیستوگرام در حال سقوط و عبور از زیر خط صفر است. خطوط میانگین متحرک نیز به نفع خرس ها هستند زیرا خط 50 SMA بسیار پایین تر از خط 200 SMA است. خط 200 SMA نیز پایین‌تر است که نشان می‌دهد قیمت‌ها احتمالاً در کوتاه‌مدت از همین روند پیروی می‌کنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم ما به این نتیجه رسید که حرکت به سمت نزول در کوتاه مدت بیشتر است زیرا شرایط بازار نزولی است. فشار فروش احتمالاً افزایش می‌یابد و قیمت ETH می‌تواند در کوتاه‌مدت به سطح 1201 دلار کاهش یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.