منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: بولز پس از بازیابی از 15565 دلار، ETH را به بالای 1600 دلار رساند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: بولز پس از بازیابی از 15565 دلار، ETH را به بالای 1600 دلار رساند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت اتریوم نشان می دهد که جفت اتریوم/دلار در چند ساعت گذشته بیش از 1.02 درصد افزایش داشته است. این جفت با قیمت 1567 دلار افتتاح شد که نشانه ای از کنترل بازار توسط خرس ها بود. با این حال، گاوها به سرعت پاسخ دادند و ETH را به بالای مرز 1600 دلار رساندند. عملکرد اتریوم نشانه آن است که دارایی دیجیتال از افت چند ساعت پیش خود که به زیر سطح 16000 دلار سقوط کرد، بهبود یافته است. قیمت ممکن است در ساعات آینده نیز افزایش بیشتری پیدا کند که برای خریداران بسیار انگیزه است.

تصویر 623
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin 360

تجزیه و تحلیل همچنین نشان داد که جفت ETH/USD دارای سطح حمایت 1565 دلار و سطح مقاومت 1613 دلار است. انتظار می رود قیمت در آینده نزدیک بین این سطوح حرکت کند. مشاهده می شود که فشار خرید قوی است و معامله گران بیشتری روی اتریوم موضع می گیرند. از سوی دیگر فشار فروش خرس ها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نمودار قیمت یک روزه: گاوها برای حفظ کنترل با شتاب نزولی مبارزه می کنند

تحلیل یک روزه قیمت اتریوم نشان دهنده افزایش قیمت با احیای حرکت صعودی است. اگرچه قیمت اخیراً کاهش یافته است، اما در حال حاضر این روند دوباره به سمت گاوها حمایت می کند. به طور کلی، طی چند هفته گذشته روند صعودی مشاهده شده است و امروز قیمت تا سطح 1600 دلار افزایش یافت. علاوه بر این، حجم معاملات به 7 میلیارد دلار افزایش یافته است که نشان از مشارکت بیشتر در بازار دارد. ارزش بازار اتریوم امروز 196 میلیارد دلار است و به نظر می رسد این دارایی برای سرمایه گذاران بسیار جذاب باشد.

تصویر 622
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: TradingView

علاوه بر این، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم همچنین نشان می دهد که ETH/USD بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه خود معامله می شود. این نشان می دهد که روند صعودی احتمالاً طی چند روز یا هفته آینده ادامه خواهد داشت. شاخص قدرت نسبی (RSI) ETH/USD نیز به حدود 71.75 افزایش یافته است که نشانه حرکت صعودی در بازار است. هیستوگرام MACD نیز در محدوده مثبت با نوارهای سبز رنگ قرار دارد که نشان می دهد گاوها کنترل بازار اتریوم را در دست دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: قیمت پس از غلبه بر ضرر به 1600 دلار باز می گردد

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت اتریوم نشانه هایی از فعالیت صعودی را نشان می دهد زیرا افزایش قیمت مشاهده شده است. پس از بهبود حرکت صعودی، اکنون سطوح قیمت به 1600 دلار رسیده است. در چند ساعت گذشته روند نزولی دنبال شده بود، اما گاوها توانستند به عقب برگردند. قیمت همچنان پایین تر از میانگین متحرک است، اما به احتمال زیاد این روند به زودی به نفع گاوها تغییر خواهد کرد.

تصویر 621
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

در هفته های گذشته نیز یک متقاطع بین SMA 20 و SMA 50 ثبت شده بود که پیشروی صعودی را بیشتر تایید می کند. RSI در حدود 48.99 باقی می ماند و MACD نیز با نوارهای سبز در نمودار در محدوده مثبت قرار دارد. نمودار MACD همچنین نشان می دهد که قیمت احتمالاً با یک خط سیگنال بالاتر از خط MACD به روند صعودی خود ادامه می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم به دلیل حرکت مثبت خریداران به افزایش جفت ETH/USD اشاره دارد. گاوها توانسته اند بر فشار نزولی غلبه کنند و کنترل بازار را در دست بگیرند. به نظر می رسد در صورت فعال ماندن خریداران، قیمت ها ممکن است در ساعات آینده بیشتر افزایش یابد. به سرمایه گذاران توصیه می شود برای تصمیم گیری بهتر و آگاهانه تر، بازار اتریوم را زیر نظر داشته باشند.