منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: به نظر می رسد اتریوم یک پایین ترین سطح قوی بالاتر را در 1175 دلار تعیین کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: به نظر می رسد اتریوم یک پایین ترین سطح قوی بالاتر را در 1175 دلار تعیین کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم که روند بازگشت به زودی به پایان برسد و پایین‌ترین سطح محلی دیگر بالاتر از مقاومت قبلی 1175 دلار قرار گیرد. از آنجا، ETH/USD باید سعی کند مقاومت 1250 دلاری را بشکند و بالاترین سطح بالاتری را تعیین کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: به نظر می رسد اتریوم یک پایین ترین سطح قوی بالاتر را در 1175 دلار تعیین کند؟  2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 3.77 درصد و اتریوم 0.43 درصد رشد کردند. بقیه آلت کوین های برتر با نتایج مشابه و کمی صعودی معامله شدند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم نتوانست به بالاتر از نوسان قبلی برسد.

ETH/USD در محدوده 1193.29 دلار تا 1262.89 دلار معامله شد که نشان دهنده میانگین نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 36 درصد افزایش به 17.445 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 146 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به برتری 15.52 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده است تا به زودی بالاتر بماند؟

نمودار 4 ساعته روندی ملایم را در ساعات گذشته نشان می دهد که مقاومت قبلی را در 1175 دلار هدف قرار داده است. هنگامی که ETH/USD آن را آزمایش کرد، ما انتظار داریم که یک پایین محلی بالاتر تنظیم شود و از آنجا صعود بیشتری داشته باشد.

به نظر می رسد اتریوم یک شبه پایین ترین سطح خود را در 1175 دلار تعیین کند؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت اتریوم در پایان ماه ژوئن با یک نوسان پایین در سطح 1000 دلار به پایان رسید. پس از مدتی تثبیت، ETH/USD شروع به افزایش بالاتر کرد و بالاترین محلی بالاتر اولیه را در 1175 دلار تعیین کرد.

از آنجا، یک عقبگرد سریع و یک افزایش دیگر در روز چهارشنبه دنبال شد که منجر به مقاومت 1250 دلاری اواخر دیروز شد. بنابراین، اوج نوسان قبلی در حال حاضر آزمایش شده است، و هنوز نتوانسته به بالاترین سطح برسد.

به احتمال زیاد، واکنش سریع فعلی پایین به زودی به عنوان مبنایی برای تلاشی دیگر برای فشار دادن به بالاتر عمل خواهد کرد. مقاومت قبلی در 1175 دلار باید به عنوان نقطه حمایت و بازگشت در 24 ساعت آینده عمل کند.

در صورتی که قیمت اتریوم آن را حفظ کند، انتظار داریم که در آخر هفته فشار بیشتری به دنبال داشته باشد. وقتی مقاومت 1250 دلار شکسته شود، ETH/USD فضای بیشتری برای صعود به سمت مقاومت 1450 دلاری خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم صعودی است زیرا ما شاهد اصلاحات قابل توجهی بودیم که احتمالاً منجر به برگشت به سمت صعودی در اواخر امروز می شود. از آنجا، ETH/USD باید به تلاش برای شکستن نوسان قبلی ادامه دهد و به سمت مقاومت اصلی بعدی در 1450 دلار در اواخر ماه جولای ادامه دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.