منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: با صعودی شدن بازار، اتریوم بالاتر از 1800 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: با صعودی شدن بازار، اتریوم بالاتر از 1800 دلار افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم یک روند صعودی در بازار ETH را نشان می دهد که ناشی از افزایش تقاضا است. ETH/USD در حال حاضر در قلمروی صعودی معامله می شود که بازتاب افزایش اعتماد سرمایه گذاران به سکه است. افزایش اخیر قیمت در اتریوم با افزایش حجم معاملات همراه شده است که نشان می دهد سرمایه گذاران فعالانه در حال خرید سکه هستند.

ETH/USD در حال حاضر با قیمت 1796 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته به 1835 دلار رسیده است. این نشان دهنده افزایش 5.10 درصدی نسبت به پایین ترین سطح روزانه 1717 دلاری خود است. سطح مقاومت بعدی در 1853 دلار است و اگر اتریوم این میزان را بشکند، می تواند در آینده نزدیک تا مرز 1900 دلار نیز صعود کند.

ارزش بازار اتریوم در حال حاضر حدود 221 میلیارد دلار است که آن را به دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان پس از بیت کوین تبدیل می کند، در حالی که حجم معاملات به 11.8 میلیارد دلار رسیده است که بالاترین میزان در هفته های اخیر است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نمودار یک روزه: ارز دیجیتال در یک روند صعودی معامله می شود

با نگاهی به نمودار قیمت 24 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که شانس خریداران برای تضمین پیشتاز دائمی خود در حال افزایش است زیرا قیمت بالای 1800 دلار شناور بوده و به 1810 دلار رسیده است. در ساعات گذشته با افزایش اسمی قیمت، سطح بهبود کمتری گزارش شده است. دستاوردها اندک بوده اند و اگر گاوها شتابی از خود نشان دهند که در حال حاضر فاقد آن هستند، می توان از شانس رشد آینده استفاده کرد. قیمت پایین تر از سطح میانگین متحرک (MA) نیز معامله می شود که در حال حاضر روی 1752 دلار قرار دارد.

تصویر 488
نمودار 1 روزه ETH/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است زیرا قیمت در هفته گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. اندیکاتور باند بولینگر در نمودار 1 روزه مقادیر زیر را دیکته می کند. مقدار بالا 1884 دلار و مقدار پایین 1406 دلار است که نشان می دهد ETH/USD در سطح بالایی با رد مواجه است. مقدار شاخص قدرت نسبی (RSI) در 61.11 مشاهده می شود که نشان می دهد بازار همچنان بلاتکلیف است و نیاز به خریداران برای کنترل روند دارد.

تحلیل قیمت اتریوم: سطح مقاومت بعدی در 1853 دلار است که می تواند قیمت ها را تا مرز 1900 دلار افزایش دهد.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم نشان می دهد که گاوها همچنان فعال هستند و اگر خریداران بتوانند کنترل را در دست بگیرند، در آینده نزدیک رشد بیشتری انتظار می رود. قیمت برای مدتی بالای 1800 دلار معامله می شود که به عنوان یک سطح حمایت قابل توجه عمل می کند. بازار اتریوم در حدود 1736 دلار معامله شد و از آن زمان به موقعیت فعلی خود یعنی 1810 دلار رسیده است.

تصویر 489
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

با گسترش باندهای بولینگر، نوسانات به صورت ساعتی افزایش یافته است و اکنون باند بالایی بولینگر در 1840 دلار است که ممکن است به عنوان سطح مقاومت عمل کند، در حالی که باند پایین در 1709 دلار است که ممکن است به عنوان حمایت عمل کند. RSI در 55.68 دیده می شود که نشان می دهد اگر خریداران بتوانند کنترل را در دست بگیرند، بازار هنوز جا برای افزایش دارد. شاخص میانگین متحرک 1774 دلار است که نشان می دهد بازار در آینده نزدیک ممکن است یک شکست نزولی را تجربه کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل کلی قیمت اتریوم نشان می دهد که اتریوم در یک روند صعودی معامله می شود و قیمت ها در حال حاضر بالاتر از مرز 1800 دلار است. فروشندگان در تلاشند تا کنترل روند را در دست بگیرند، اما خریداران همچنان فعالانه معامله می کنند و قیمت ها را بالاتر می برند. سطح مقاومت بعدی 1853 دلار است و اگر اتریوم این مقدار را بشکند، به زودی تا مرز 1900 دلار نیز صعود خواهد کرد.