منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: با شروع فشار خرید، منحنی ETH به 1654 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: با شروع فشار خرید، منحنی ETH به 1654 دلار افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت اتریوم نشان می‌دهد که روند ارزهای دیجیتال برای امروز در مسیر صعودی قرار دارد. قیمت ETH/USD در حال افزایش است، زیرا اکنون به 1654 دلار رسیده است زیرا گاوها در عبور از فشار نزولی که در چند روز گذشته مشاهده شده بود موفق بوده اند. اتریوم احتمالاً به زودی از مرحله تثبیت خود خارج می شود، زیرا همچنان بالای سطح 1650 دلار باقی می ماند و مقاومت 1674 دلاری دارد. از جنبه نزولی، حمایت را می توان در مارک 1587 دلار مشاهده کرد که در صورت کاهش قیمت می تواند تا حدی ثبات را به همراه داشته باشد.

تصویر 448
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin 360

بازار اتریوم شاهد افزایش فعالیت خرید بوده است زیرا خریداران در تلاش برای شکستن سطح مقاومت روانی 1674 دلار هستند. گاوها توانسته‌اند ETH را از سطح مقاومت کلیدی عبور دهند که می‌تواند منجر به حرکت صعودی بیشتر شود. این فشار صعودی را می‌توان در بسیاری از جنبه‌های معاملات ETH، از جمله حجم معاملات بالاتر، افزایش نوسانات، و افزایش علاقه باز در صرافی‌ها مشاهده کرد.

در بازار امروز، اکثر ارزهای رمزنگاری شده در رنگ سبز قرار دارند و ETH پیشرو است. به نظر می رسد اتریوم در حال سرپیچی از گرانش است زیرا هیچ نشانه ای از کاهش سرعت خود را نشان نمی دهد و حتی ممکن است در این هفته به بالاترین حد خود برسد. بازار بیت کوین نیز مثبت به نظر می رسد و قیمت بیت کوین نیز به بالاترین حد خود رسیده است. این روندهای مثبت می تواند به حمایت از قیمت اتریوم و افزایش بیشتر جفت ETH/USD در روزهای آینده کمک کند.

نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: قیمت پس از دریافت فشار مورد نظر به سمت بالا حرکت کرد

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه اتریوم پس از تسلط خرس ها در بازار در اوایل این هفته، نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد. روزهای گذشته اخبار مثبتی را برای خریداران به همراه داشته است زیرا سکه همچنان سطوح قیمتی خود را حفظ کرده است و این روند برای امروز نیز بدون تغییر بوده است. پس از بازگشت گاوها امروز، قیمت به سطح 1654 دلار افزایش یافت. این حرکت در مقایسه با پیشرفت دیروز با سرعت نسبتاً آهسته ای در حال افزایش است.

تصویر 447
نمودار 24 ساعته ETH/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت ETH نشان می دهد که این توکن پس از باز شدن معاملات روزانه بالای SMA 50 روزه و SMA 200 روزه در یک حرکت صعودی قوی بوده است. شاخص RSI بالاتر از سطح 50 است که نشانه خوبی برای خریداران است و نشان می دهد که ممکن است پتانسیل صعودی بیشتری در فروشگاه وجود داشته باشد. اگر فشار خرید در روزهای آینده ادامه پیدا کند، می‌توان انتظار داشت که قیمت ETH در چند جلسه معاملاتی آینده به سمت 1700 دلار حرکت کند. میانگین متحرک همگرایی/واگرایی (MACD) در ناحیه مثبت است و بیشتر نشان می دهد که خریداران بازار را کنترل می کنند.

تحلیل قیمت اتریوم: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

آخرین تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم نشان می دهد که قیمت به طور کلی رو به افزایش است، زیرا خریداران همچنان بر بازار تسلط دارند. خط روند ساعتی از دیروز در سمت صعودی بوده و همچنان در همان مسیر حرکت می کند. سودها برای امروز اسمی بوده است زیرا قیمت ETH/USD به دلیل اصلاح مشاهده شده در شروع جلسه معاملاتی اکنون در موقعیت 1654 دلار است.

تصویر 446
نمودار 4 ساعته ETH/USD: TradingView

از آنجایی که روند صعودی دیروز بسیار چشمگیر بوده است، می توان انتظار داشت که بازار در طول امروز در یک مسیر صعودی باقی بماند. اندیکاتورهای MACD و RSI منعکس کننده این هستند که خریداران قدرت زیادی در بازار دارند و می توانند قیمت را بالای 1650 دلار نگه دارند. SMA 50 روزه و SMA 200 روزه نیز چشم انداز مثبتی را برای بازار نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

بازار اتریوم نشانه های قوی از بهبودی را نشان می دهد و قیمت در چند روز گذشته در مسیر صعودی قرار گرفته است. به نظر می رسد خریداران کنترل بازار را در دست دارند و به نظر می رسد که قیمت های ETH می توانند به زودی از مرحله ادغام فعلی خود خارج شوند. سطح مقاومت کلیدی 1674 دلار باید شکسته شود تا قیمت ETH به بالاترین حد جدید برسد و این می تواند در روزهای آینده محقق شود.