منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: با تشدید حرکت صعودی، اتریوم یک جهش به جلو به 1273 دلار می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: با تشدید حرکت صعودی، اتریوم یک جهش به جلو به 1273 دلار می رسد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که گاوها در حال تلاش برای افزایش سطح قیمت در زمان نوشتن هستند. پس از صعود از پایین ترین سطح 1263 دلار به 1302 دلار در این هفته، اتریوم جهشی به جلو داشته است و در حال حاضر در حدود 1273 دلار معامله می شود. اتریوم به دلیل جهش قیمت امروز، ارزشی حدود 0.59 درصد به دست آورده است، که یک دستاورد بزرگ برای ارز دیجیتال است، اگرچه همچنان اتریوم/دلار در دو روز گذشته کسری جزئی از ارزش خود را نشان می‌دهد.

نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: گاوها پس از ضرر برای بهبودی تلاش می کنند

نمودار قیمت 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم بهبود قابل توجهی را در قیمت نشان می دهد که گاوها در حال افزایش هستند. در هفته گذشته، از آنجایی که اتریوم در زمان نگارش این مقاله از سطح 1273 دلار عبور می کند، مهم ترین مقاومت 1302 دلاری در پیش است. این سطح کلیدی خواهد بود که باید مراقب آن باشید زیرا گاوهای ETH به دنبال شتاب گرفتن هستند و قیمت ها را بیشتر به سمت بالا می برند. با نگاهی به آینده، پشتیبانی 1263 دلار است، که سطح مهمی برای نظارت در صورت شکست ETH از 1302 دلار خواهد بود. 50-MA و 100-MA هر دو بالاتر از قیمت ETH هستند که روند صعودی قوی را نشان می دهد.

تصویر 23
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD، منبع: Tradingview

از سوی دیگر، شاخص استحکام نسبی 24 ساعته (RSI) در 24 ساعت گذشته به خوبی به منطقه اشباع خرید حرکت کرده است و در 42.36 قرار دارد. حجم معاملات نیز در 24 ساعت گذشته بیش از 8.86 درصد افزایش یافت تا وضعیت صعودی بیشتر بازار برای اتریوم را نشان دهد، جایی که خریداران متعهد به روند صعودی هستند. در همین حال، منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز می تواند مشاهده شود که اوج های بالاتری را در بالای منطقه خنثی تشکیل می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: آیا گاوها برای افزایش بیشتر تجمیع خواهند شد

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم نشان می‌دهد که ارز دیجیتال افزایش یافته است که ارزش قیمت را به 1273 دلار رسانده است. ساعات گذشته برای خریداران بسیار سودآور بوده است زیرا کندل صعودی همچنان به رشد خود ادامه می دهد و حرکت صعودی را برجسته می کند. با این حال، در این ساعت، قیمت با عبور از سطح روانی 1300 دلار برای رسیدن به قیمت فعلی 1273 دلار، تغییر عمده ای را پشت سر گذاشت.

تصویر 18
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD، منبع: Tradingview

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی 4 ساعته (RSI) ارزش بازار قوی برای ETH را در 67.59 نشان می دهد، در همین حال، منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) در امتداد یک واگرایی صعودی با گاوهای نر که سطوح بالاتر را هدف قرار می دهند، ادامه می دهد. میانگین متحرک در حال حاضر 1279 دلار است و خط 50-MA نیز بالاتر از خط 100-MA است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

برای نتیجه گیری، در تحلیل قیمت اتریوم، می توان استنباط کرد که روندها تا حد زیادی به نفع گاوها بوده است. قیمت امروز به 1273 دلار رسیده است، زیرا خریداران به اندازه کافی کمک کرده اند تا این امکان وجود داشته باشد. سطح حمایت نیز در 1263 دلار حفظ شده است که به گاوها این فرصت را می دهد تا به راحتی به جلو حرکت کنند. مقاومت 1302 دلاری تقریباً نزدیک به ارزش واقعی قیمت است و طبق پیش بینی ها می توان به زودی از آن عبور کرد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.