منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: با افزایش حرکت صعودی، اتریوم در حدود 1200 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: با افزایش حرکت صعودی، اتریوم در حدود 1200 دلار است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که اتریوم معاملات روزانه را با اندکی افزایش باز کرد و در طول روز به بالاترین سطح 1199.48 دلار رسید. از آنجا، کمی کاهش یافت و به پایین ترین سطح 1176 دلار رسید و به قیمت فعلی خود در حدود 1200 دلار بازگشت. اقدام قیمت اتریوم در چند ساعت اخیر نسبتاً صعودی بوده است زیرا سطح روانی کلیدی 1200 دلار را به طور محکم بازپس گرفته است.

کاتالیزور اصلی پشت حرکت اخیر قیمت، احساسات مثبت در کل بازار ارزهای دیجیتال بوده است. اتریوم اخیراً قدرت زیادی از خود نشان داده است و علیرغم یک کشش رو به پایین قوی، همچنان به مقاومت در برابر تغییرات منفی ادامه می دهد. این خبر خوبی برای بازار است که به دلیل رویدادهای مهمی مانند سقوط FTX و سایر شرکت ها با مشکلاتی مواجه شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار روزانه: حرکت جانبی

قیمت ETH در چند ساعت گذشته نسبتاً ثابت بوده است. حرکت جانبی نشان دهنده یک روند صعودی است که تا زمانی که بازار ادامه دارد ادامه یابد. سطح حمایت کلیدی در حال حاضر 1160.00 دلار است و سطوح مقاومت در 1200.00 دلار و 1220.00 دلار موجود است.

بازار در 24 ساعت گذشته نوسانات پایینی را تجربه کرده است و در محدوده 1165.22 دلار تا 1211.63 دلار معامله می شود. این بدان معناست که تا زمانی که بازار فعال تر نشود، اتریوم بعید است با تغییرات عمده روبرو شود. بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم، اتریوم احتمالا در کوتاه مدت تثبیت می شود و سپس افزایش می یابد. جفت ETH/USD در حال ایجاد شتابی است که می‌تواند منجر به حرکت صعودی قیمت در چند ساعت آینده شود و خطوط میانگین متحرک برای ارائه سیگنال صعودی در حال عبور هستند.

تصویر 402
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD، منبع: Tradingview

خط میانگین متحرک 50 روزه بالاتر از میانگین متحرک 100 روزه است که نشان دهنده یک روند صعودی است. MACD همچنین سیگنال صعودی می دهد و RSI در منطقه اشباع خرید در 39.57 نوسان می کند. خط Stochastic به سمت بالا حرکت می کند و مقدار نوسانگر روی 42.89 است که نشان دهنده افزایش قریب الوقوع قیمت است. از نظر شاخص های فنی برای جفت ETH/USD، به نظر می رسد در کوتاه مدت یک حرکت صعودی در پیش باشد. سطح 1200 دلار همچنین نشان دهنده سطح روانی قابل توجهی است که برای دستیابی به هر گونه سود بیشتر باید بر آن غلبه کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار 4 ساعته: حرکت صعودی افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که اتریوم در 4 ساعت گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده است و به نظر می رسد آماده ادامه این حرکت صعودی به عنوان احساسات مثبت است. اتریوم در 24 ساعت گذشته 2.89 درصد افزایش یافته است زیرا گاوها به آرامی در حال افزایش حرکت هستند و جفت ETH/USD ممکن است همچنان بالای 1200 دلار باقی بماند.

نمودار 4 ساعته تا 1200.00 دلار با مقاومت فوری در سطح روانی 1220.00 دلار و به دنبال آن مقاومت قوی در 1240 دلار است در حالی که حمایت کلیدی در 1160.00 دلار پشتیبانی می شود در صورتی که حرکت صعودی فعلی را بشکند.

بازار نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد که به محض رسیدن به یک دوره معاملاتی فعال، قیمت آن به بالای 1200 دلار می رسد. اگر ETH به زیر 1160.00 دلار برسد، ممکن است یک معکوس نزولی رخ دهد، اما با توجه به احساسات مثبت اخیر در بازار ارزهای دیجیتال بعید است.

تصویر 401
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD، منبع: Tradingview

شاخص قدرت نسبی (RSI) در اطراف منطقه اشباع خرید در 55.02 نوسان دارد و دارای چند شاخص واگرایی است که نشان می دهد حرکت قیمت ETH می تواند با یک اصلاح به دنبال داشته باشد. میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) با یک خط سیگنال در 1.83 و یک خط MACD در 0.079 افزایش می یابد که نشان دهنده روند صعودی است.

قیمت ETH احتمالاً به حرکت مثبت خود ادامه می دهد زیرا شاخص MACD یک متقاطع صعودی را نشان می دهد. جفت ETH/USD در صورت حفظ شتاب می تواند 1200 دلار را بشکند و در چند ساعت آینده به سود ثابتی دست یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که اتریوم در حال حاضر یک روند صعودی قوی را تجربه می کند، که تا زمانی که بازار فعال باشد باید ادامه یابد. چند ساعت آینده برای حرکت قیمت اتریوم حیاتی خواهد بود و تا زمانی که تغییرات عمده ای در بازار ارزهای دیجیتال رخ ندهد، احتمالاً شاهد پیشرفت های قوی خواهیم بود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.