منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: افزایش قیمت ETH به زیر 3100 دلار ، امروز به آرامی معکوس می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: افزایش قیمت ETH به زیر 3100 دلار ، امروز به آرامی معکوس می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت اتریوم برای امروز صعودی است.
  • ETH/USD یک شبه شاهد کاهش دیگری بود.
  • اتریوم پشتیبانی 3100 دلاری را در اختیار داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا بازار دوباره حمایت 3100 دلاری را مجدداً آزمایش کرده است و فرار از آن دیده نمی شود. بنابراین ، ما انتظار داریم که ETH/USD امروز معکوس شود تا بتواند ضرر یک شبه را بازیابی کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: افزایش قیمت ETH به زیر 3100 دلار ، امروز به آرامی معکوس می شود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با کاهش روبرو شد. بیت کوین یک درصد کاهش یافته است ، در حالی که اتریوم 0.41 درصد کاهش یافته است. بایننس کوین (BNB) با 0.63 درصد افزایش همچنان در وضعیت سبز قرار دارد و در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم دوباره به پشتیبانی 3100 دلار رسید

ETH/USD در محدوده 3،060.23 دلار – 3،249.66 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان متوسطی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 3 درصد کاهش یافته و بالغ بر 19.28 میلیارد دلار است. در همین حال ، کل سرمایه بازار حدود 362.8 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 18.11 درصدی بازار می شود.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH قرار است معکوس شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت اتریوم امروز با حمایت 3100 دلار در حال تثبیت است ، زیرا بازار در حال آماده شدن برای افزایش قیمت است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: افزایش ETH به زیر 3100 دلار ، امروز معکوس می شود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در ماه گذشته شاهد پیشرفت چشمگیری بود. از پایین ترین سطح قابل توجه قبلی 1725 دلار ، ETH/USD بیش از 90 درصد افزایش یافت تا جایی که مقاومت در محدوده قیمتی 3300 دلار پیدا شد.

در زیر مقاومت ، اتریوم چند هفته است که معامله می شود و تنها کمی بالاتر است. پس از کاهش قابل توجه هفته گذشته به 2،950 دلار ، ETH تا مرز 3،375 دلار افزایش یافت ، جایی که بالاترین قیمت در آن تعیین شد. با این حال ، وارونه دیگری مشاهده نشد.

طی 24 ساعت آینده ، قیمت اتریوم با کاهش دیگری روبرو شد ، این بار به 3100 دلار رسید ، جایی که پایین ترین سطح تعیین شد. این پشتیبانی مجدداً یک شبه مجدداً آزمایش شد و نشان می دهد که ETH/USD به احتمال زیاد معکوس می شود.

به طور کلی ، انتظار می رود اتریوم در دومین بازآزمون پشتیبانی از 3100 دلار در اواخر امروز معکوس شود و سرانجام به بالاترین حد خود در بالای مقاومت 3300 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم صعودی است زیرا حمایت 3100 دلاری مانع از سقوط بیشتر در اوایل امروز شد. بنابراین ، ما فرض می کنیم که خرس ها یکبار دیگر خسته می شوند و ETH/USD در اواخر امروز به عقب برمی گردد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید ، مقالات ما را در مورد بیت کوین بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.