منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 25 درصد کاهش می یابد، پس از آن سریعاً بازیابی می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 25 درصد کاهش می یابد، پس از آن سریعاً بازیابی می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد کاهش 24 درصدی نسبت به بالاترین قیمت محلی قبلی در 1550 دلار بوده ایم. بنابراین، خرس‌ها باید خسته شوند و واکنش فعلی 1200 دلار باید در اواخر امروز به اصلاح تبدیل شود. با این حال، پس از یک بازگشت سریع، ETH/USD در اواخر هفته حتی پایین‌تر ادامه می‌دهد، زیرا شتاب همچنان بسیار نزولی است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 25 درصد کاهش می یابد، پس از آن سریعاً بازیابی می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 14.83 درصد و اتریوم 17.3 درصد از دست دادند. بقیه آلت‌کوین‌های برتر در رده‌های بعدی قرار دارند و Solana (SOL)، Dogecoin (DOGE) و Tron (TRX) بدترین عملکرد را داشتند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم بازیابی نشد، به 1200 دلار کاهش یافت

ETH/USD در محدوده 1186.54 دلار تا 1522.16 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان شدید در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 86.78 درصد افزایش به 43.61 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 152.35 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 15.5 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده معکوس شدن است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حمایت قوی 1200 دلاری باشیم که قیمت اتریوم را در ساعات گذشته معکوس کرده است. بنابراین، ما انتظار داریم تا پایان روز با توقف فروشندگان، یک فشار سریع به سمت بالا حرکت کنیم. با این حال، اگر بهبودی کند باشد، به احتمال زیاد به زودی شاهد آزمایش‌های بیشتر در مورد نزولی خواهیم بود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 25 درصد کاهش می یابد، پس از آن سریعاً بازیابی می شود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت اتریوم در هفته های گذشته در الگوی تثبیت مثلث نزولی معامله شده است. هفته گذشته به طور فزاینده‌ای پایین‌تر ثبت شد، که نشان می‌دهد تلاش برای شکستن به زیر 1700 دلار به زودی ممکن است دنبال شود.

در واقع سقوط کاهشی در روز جمعه دنبال شد که منجر به کاهش بیشتر در روزهای بعد شد. مقداری حمایت در ابتدا 1450 دلار بود که به معنای کاهش 25 درصدی نسبت به بالاترین سطح قبلی است.

با این حال، بهبود چندانی دنبال نشد زیرا ETH/USD برای مدت کوتاهی علامت 1550 دلار را به عنوان مقاومت قبل از آزمایش‌های نزولی بیشتر در اواخر دیروز آزمایش کرد. یک شبه، ETH قبلاً پایین ترین سطح محلی قبلی را شکسته بود و به سرعت به پایین ترین سطح کاهش یافت.

25 درصد دیگر از دست رفت تا زمانی که مارک 1200 دلاری نشانه هایی از حمایت را مشاهده کرد. یک شمع صعودی ضعیف قبلاً در اوایل امروز منتشر شده بود که در حال حاضر تست‌های صعودی بیشتری مشاهده شده است. احتمالاً شاهد بهبودی قوی نخواهیم بود زیرا به نظر می رسد فشار فروش همچنان بر بازار حاکم است.

بنابراین، قیمت اتریوم احتمالا یک شبه برای یک سقوط آزاد دیگر حرکت می کند. هدف اصلی بعدی در مرز 1000 دلاری است و در صورت رسیدن به آن به معنای کاهش 19 درصدی دیگر از سطوح قیمت فعلی است. با توجه به حرکت نزولی فعلی، این افت به راحتی می تواند تا صبح فردا رخ دهد.

از طرف دیگر، اگر نزولی بیشتر مشاهده نشد، ETH/USD باید اصلاح را آغاز کند. احتمالاً اولین هدف، حمایت محلی قبلی 1450 دلار خواهد بود، با سطوح مقاومت بیشتر در 1550 دلار و مقاومت اصلی قبلی 1700 دلار. در این سناریو، ساختار کلی بازار همچنان به شدت نزولی باقی می‌ماند، زیرا یک نوسان عمده دیگر به بالاترین حد خود می‌رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا در 24 ساعت گذشته بار دیگر شاهد افت شدید 25 درصدی بودیم. حمایت حدود 1200 دلار در اواسط روز پیدا شد که منجر به یک واکنش خفیف بالاتر شد. بنابراین، اگر روند صعودی بیشتر ادامه یابد، می‌توانیم شاهد آزمایش مجدد حمایت محلی قبلی 1450 دلاری به عنوان مقاومت باشیم، در غیر این صورت، اگر بازیابی ناموفق باشد، اتریوم احتمالاً طی 24 ساعت آینده به یک جهش قوی دیگر کاهش می‌یابد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در UNUS SED LEO، BITO و Klaytn ببینید.