منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1800 دلار را مجدداً به عنوان مقاومت آزمایش می کند، در نتیجه نزولی بیشتر است؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1800 دلار را مجدداً به عنوان مقاومت آزمایش می کند، در نتیجه نزولی بیشتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما انتظار داریم که تست مجدد فعلی حمایت قبلی 1800 دلار به عنوان مقاومت با یک مجموعه بالاتر محلی دیگر به پایان برسد. از آنجا، ETH/USD باید پایین تر باشد و حمایت اصلی 1700 دلاری را هدف قرار دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1800 دلار را مجدداً به عنوان مقاومت آزمایش می کند، در نتیجه نزولی بیشتر است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با رشد 0.16 درصدی بیت کوین در رنگ سبز معامله شده است. اتریوم 0.98 درصد افزایش یافت، در حالی که Solana و Avalanche بالاترین عملکرد را از آلت کوین های اصلی داشتند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم بالاتر از 1800 دلار بازیابی نشد

ETH/USD در محدوده 1760.78 دلار تا 1810.30 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 21.7 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 8 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار به 215.97 میلیارد دلار می رسد که منجر به تسلط بر بازار 17.63 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده کاهش بیشتر است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم شاهد رد شدن در مقاومت 1800 دلاری باشیم، احتمالاً در حالی که خرس‌ها آماده می‌شوند تا اوایل هفته آینده بار دیگر حرکت را به دست گیرند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1800 دلار را مجدداً به عنوان مقاومت آزمایش می کند، در نتیجه نزولی بیشتر است؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم طی روزهای گذشته از مرز 2000 دلار به سرعت کاهش یافته است. پس از کاهش اولیه به 1800 دلار، ETH/USD حدود 10 درصد از دست داده بود.

در اواخر هفته، تثبیت به بالای 1800 دلار دنبال شد. حرکت نزولی دوباره در روز پنجشنبه رد شد، که به طور بالقوه نشان می دهد که صعودی بیشتری در راه است.

با این حال، معکوس نشد و منجر به کاهش سریع دیگری شد، این بار به 1750 دلار در روز جمعه. از آن زمان، قیمت اتریوم به آرامی کاهش یافته است تا حمایت قبلی 1800 دلاری را به عنوان مقاومت دوباره آزمایش کند، احتمالاً به این معنی است که می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بالاترین سطح محلی پایین‌تر دیگری ثبت شود.

این رشد قیمت به این معنی است که در اوایل هفته آینده می توان انتظار کاهش بیشتر را داشت. هدف بعدی نزولی، 1700 دلار است و اگر شکسته شود، راه را برای حرکت نزولی بسیار بیشتری در ادامه ماه ژوئن باز خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد بازگشت ثابت و واکنش در حمایت قبلی 1800 دلار بودیم. بنابراین، ETH/USD باید به زودی معکوس شود و به آزمایش حتی پایین‌تر ادامه دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در WEYU، MANA و BAX ببینید.