منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1680 دلار را دوباره آزمایش می کند، به سرعت به بالای 1800 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1680 دلار را دوباره آزمایش می کند، به سرعت به بالای 1800 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا شاهد کاهش شدید قیمت در 1680 دلار و افزایش واضح بالاتر از بالاترین سطح قبلی بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD حتی بالاتر از آن ادامه یابد و مقاومت 1900 دلاری را هدف قرار دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1680 دلار را دوباره آزمایش می کند، به سرعت به بالای 1800 دلار می رسد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 3.7 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 8.94 درصد رشد کرد. در همین حال، بقیه آلتکوین های برتر با نتایج مشابهی معامله شدند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم پایین ترین سطح قوی را تعیین می کند و بالاتر ادامه می دهد

ETH/USD در محدوده 1665.09 تا 1845.38 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 22.58 درصد افزایش به 21.38 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 224.5 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 19.69 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH در مرحله بعدی 1900 دلار را هدف قرار می دهد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که قیمت اتریوم پس از یک شکست خالص از بالاترین سطح قبلی، به سرعت در حال افزایش است، که نشان می‌دهد تا پایان روز صعود بیشتری خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1680 دلار را دوباره آزمایش می کند، به سرعت به بالای 1800 دلار می رسد
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت اتریوم در روزهای گذشته با حرکت صعودی قوی معامله شد، زیرا نوسان اصلی قبلی در روز دوشنبه برای مدت کوتاهی شکسته شد. با این حال، به دلیل خسته شدن خریداران، بلافاصله روند صعودی بیشتر دنبال نشد.

از آنجا، ETH/USD به سمت یکپارچگی حرکت کرد قبل از اینکه سریعاً عقب نشینی کرد تا پایین ترین سطح خود را در 1680 دلار تعیین کند. پس از یک تثبیت کوتاه دیگر در اواخر دیروز، اتریوم امروز شروع به پیشرفت کرد و به سرعت یک بار دیگر به بالاترین حد قبلی رسید.

این بار، قیمت اتریوم توانست به بالاترین حد خود برسد و به مرز 1850 دلار برسد. از آنجایی که هنوز هیچ نشانه‌ای از ضعف دیده نمی‌شود، انتظار داریم تا پایان روز روند صعودی بیشتری به دنبال داشته باشد که ساختار بازار صعودی بسیار قوی ایجاد خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم صعودی است زیرا در ساعات گذشته شاهد یک فشار قوی به سمت بالا و افزایش جدید بالاتر بوده ایم. از آنجایی که هنوز هیچ نشانه‌ای از بازگشت وجود ندارد، انتظار داریم ETH/USD به سمت مقاومت اصلی بعدی 1900 دلار پیش برود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.