منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1650 دلار را دوباره آزمایش می کند، به آرامی برای کاهش دیگری آماده می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1650 دلار را دوباره آزمایش می کند، به آرامی برای کاهش دیگری آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد بازگشت سریع به بالاترین سطح قبلی 1650 دلار بودیم، جایی که مقاومت مانع از افزایش بیشتر شد. از آنجا، ETH/USD احتمالاً شروع به حرکت پایین‌تر می‌کند و به دنبال تعیین پایین‌ترین سطح بالاتر دیگری است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1650 دلار را دوباره آزمایش می کند، به آرامی برای کاهش دیگری آماده می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار طی 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.18 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 0.74 درصد از دست داد. بقیه بازار شاهد نتایج غیرقطعی مشابهی بود.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم برگشت دو برابر بالا را ایجاد می کند

ETH/USD در محدوده 1617.54 تا 1660.49 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با کاهش 9.47 درصدی به 15.48 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 199.8 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 18.87 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده بازگشت به زیر 1600 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت اتریوم باشیم که احتمالاً به زیر حمایت 1600 دلاری می‌رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1650 دلار را دوباره آزمایش می کند، به آرامی برای کاهش دیگری آماده می شود؟  2

نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت اتریوم شاهد یک نوسان قوی در مقاومت 1650 دلاری در پایان اکتبر بوده است. بلافاصله پس از بازگشت ثابت، ETH/USD را در طی چند روز به سمت حمایت 1500 دلاری سوق داد.

روز چهارشنبه کمی بالاتر بود که منجر به تثبیت شکل گرفت قبل از اینکه تلاش دیگری برای حرکت بالاتر در شب به جمعه مشاهده شود. از آنجا، ETH مقاومت اصلی 1650 دلار را مجدداً آزمایش کرد، با واکنش واضح به محض آزمایش علامت، که نشان می‌دهد به زودی برگشت دو برابری بالا برقرار خواهد شد.

طی ساعات گذشته، قیمت اتریوم روند کاهشی خود را آغاز کرده است که نشان می‌دهد نزولی بیشتر در اواخر هفته به دست خواهد آمد. به احتمال زیاد ETH/USD قبل از مشاهده صعودی بیشتر، به دنبال یک پایین‌تر دیگر بالاتر از 1500 دلار خواهد بود. از طرف دیگر، اگر قیمت 1500 دلار شکسته شود، ما انتظار داریم که در هفته آینده فروش بیشتری داشته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد بازگشت به بالاترین سطح قبلی 1650 دلار با احترام آشکار به مقاومت مشاهده شده در ساعات گذشته بودیم. بنابراین، ETH/USD باید یک بار دیگر طی ساعات آینده شروع به کاهش کند، احتمالاً به دلیل اینکه پایین‌ترین سطح محلی بالاتری نیز تعیین می‌شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.