منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، آماده کاهش مجدد می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، آماده کاهش مجدد می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد تثبیت حدود 1550 دلار و آزمایش مجدد بالاترین محلی قبلی بودیم. از آنجایی که شکست بیشتر به دنبال آن صورت نگرفت، انتظار داریم ETH/USD یک شبه معکوس شود و به سمت پایین تر برگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، آماده کاهش مجدد می شود؟  2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار بیشتر در رنگ سبز معامله شده است، زیرا بازآزمایی های صعودی بیشتر در سراسر صفحه مشاهده شد. بیت کوین، پیشتاز، 7.72 درصد و اتریوم 4.13 درصد رشد کردند. در همین حال، آلت‌کوین‌های برتر مانند DOGE، ADA و LTC بهترین عملکردهای روز را داشتند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم یکپارچگی قوی ایجاد می کند

ETH/USD بین 1517.16 دلار تا 1612.65 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات متوسط ​​در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با کاهش 17.44 درصدی به 24.13 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 195.27 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به برتری 18.1 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد اتریوم در نهایت دوباره دنبال شود

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که اقدام قیمت اتریوم پس از یک جهش سریع دیگر به بالای 1600 دلار، نتوانست به صعودی بیشتری برسد، که نشان می‌دهد نزولی‌های بیشتری در اواخر امروز به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، آماده کاهش مجدد می شود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در هفته گذشته به طور مداوم با حرکت صعودی قوی معامله می شود. ETH/USD در حال حاضر بیش از 60 درصد از آخرین نوسان اصلی افزایش یافته است، که نشان می دهد که یک برگشت قوی می تواند به زودی آغاز شود.

با این حال، در حال حاضر، هنوز هیچ نشانه ای از یک تغییر اساسی وجود ندارد. به احتمال زیاد طی چند روز آینده شاهد عقب نشینی جزئی از آخرین فشار محلی بالاتر خواهیم بود زیرا مقاومت 1600 دلاری نمی تواند یک بار دیگر شکسته شود.

این باید منجر به کاهش قیمت محلی دیگر در 1400 دلار شود. از آنجا، قیمت اتریوم باید دوباره به سمت بالا حرکت کند و به دنبال رسیدن به بالاترین قیمت‌های چند هفته‌ای باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد تلاش ناموفق دیگری برای افزایش قیمت پس از ادغام قابل توجه بودیم. بنابراین، انتظار داریم طی 24 ساعت آینده کاهش بیشتری به دنبال داشته باشد که احتمالاً ETH/USD را به آزمایش مجدد 1400 دلار به عنوان پشتیبانی منجر می‌کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.