منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، آماده برای یک حرکت سریع بالاتر؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، آماده برای یک حرکت سریع بالاتر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا شاهد آزمایش مجدد دیگری از پایین ترین سطح قبلی و یک مجموعه پایین بالاتر محلی دیگر بودیم. بنابراین، ETH/USD آماده است تا معکوس شود و حرکت به سمت یک نوسان جدید را آغاز کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، آماده برای یک حرکت سریع بالاتر؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.74 درصد و اتریوم 0.85 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار به استثنای معدود کاهش بیشتری را تجربه کرده است.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم نتوانست 1650 دلار را بشکند

ETH/USD در محدوده 1572.60 تا 1648.95 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 28.55 درصد افزایش به 25 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که کل بازار حدود 194.13 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 19.63 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده ادامه بالاتر است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم اکشن قیمت اتریوم را ببینیم که پایین‌ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش می‌کند، احتمالاً چون فشار خرید یک شبه باز خواهد گشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، آماده برای یک حرکت سریع بالاتر؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت اتریوم در آخر هفته گذشته با یک نوسان قوی دیگر در قیمت 1780 دلار شاهد حرکت صعودی قوی بود. از آنجا، ETH/USD شروع به ردیابی مجدد کرد و پشتیبانی 1720 دلاری را آزمایش کرد.

سقوط حتی پایین تر در روز سه شنبه به دنبال داشت که منجر به سقوط سریع به زیر 1600 دلار شد. بعداً حمایت کمی بالاتر از 1550 دلار یافت شد که از آن زمان تثبیت شده بود.

اقدام قیمت اتریوم پایه معکوس قوی و در نتیجه پایین ترین سطح را تشکیل داده است. هنگامی که ETH/USD شتاب صعودی خود را به دست آورد و به بالای مقاومت 1650 دلاری بازگردد، انتظار می‌رود که یک رالی قوی چند روزه دیگر در اواخر سپتامبر دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا در ساعات گذشته شاهد تثبیت بیشتر با پایین‌ترین سطح محلی بالاتر بوده‌ایم. بنابراین، ETH/USD آماده معکوس شدن است و به دنبال افزایش به سمت نوسان قبلی است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.