منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1500 دلار را مجددا به عنوان مقاومت آزمایش می کند، یک شبه کاهش بیشتر می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1500 دلار را مجددا به عنوان مقاومت آزمایش می کند، یک شبه کاهش بیشتر می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد بازگشت سریع به سمت حمایت قبلی هستیم که اکنون به عنوان یک مقاومت عمل می کند. بنابراین، ما انتظار داریم به زودی یک بالاترین پایین تر دیگر و یک افت بیشتر به دنبال داشته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1500 دلار را مجددا به عنوان مقاومت آزمایش می کند، یک شبه کاهش بیشتر می یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 3.25 درصد رشد داشته است، در حالی که اتریوم با افزایش 8.13 درصدی یکی از بهترین عملکردها بود. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر عملکردی بین این دو شرکت بزرگ داشته‌اند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم معکوس شد و افزایش یافت

ETH/USD در محدوده 1362.95 دلار تا 1491.61 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 14.18 کاهش یافته است و در مجموع 17.13 میلیارد دلار است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 181.33 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 18.3 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده کاهش بیشتر است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم قیمت 1500 دلار را ببینیم که در حال حاضر مقداری مقاومت ارائه می‌کند، که احتمالاً منجر به یک مجموعه پایین‌تر دیگر و کاهش بیشتر در اواخر این هفته می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1500 دلار را مجددا به عنوان مقاومت آزمایش می کند، یک شبه کاهش بیشتر می یابد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم پس از افزایش قابل توجهی که در اوایل ماه جاری رخ داد، یک تغییر ثابت داشته است. پس از چندین تلاش برای افزایش ETH/USD، در پایان روز یکشنبه با رد شدید مواجه شد که منجر به آزمایش مجدد سریع پشتیبانی قبلی 1500 دلار شد.

این بار، حمایت برای مدت طولانی دوام نیاورد زیرا یک فشار کاهش دیگر در اوایل روز دوشنبه دنبال شد. در نهایت، پایین ترین قیمت جدید به 1,360 دلار رسید که نشان می دهد که یک پایین تر محلی واضح تعیین شده است.

برگشت یک شبه به امروز آغاز شد و به سرعت بخشی از ضرر را تا صبح به دست آورد. از آن زمان، قیمت اتریوم به آرامی حتی بالاتر رفت و حمایت قبلی را به عنوان مقاومت دوباره آزمایش کرد. این به زودی منجر به یک ست محلی پایین تر دیگر و تلاش های بیشتر برای فشار دادن به پایین در اواخر هفته خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد بودیم که یک عقبگرد قوی در اوایل امروز منجر به آزمایش مجدد حمایت قبلی به عنوان مقاومت در 1500 دلار شد. ما انتظار داریم که ETH/USD طی روزهای آینده پایین تر باشد و سطح حمایت جزئی بعدی 1,320 دلار را هدف قرار دهد، مگر اینکه افزایش بیشتر در طی ساعات آینده دنبال شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.