منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1300 دلار را دوباره آزمایش می کند، آماده است که حتی پایین تر نیز افزایش یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1300 دلار را دوباره آزمایش می کند، آماده است که حتی پایین تر نیز افزایش یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد یک جهش قوی و به دنبال آن یک آزمایش مجدد سریع پشتیبانی قبلی بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD در اواخر امروز حتی کاهش یابد و حمایت 1175 دلاری بعدی را هدف قرار دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1300 دلار را دوباره آزمایش می کند، آماده است که حتی پایین تر نیز افزایش یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته بیشتر در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.61 درصد و اتریوم 5.33 درصد از دست دادند. در همین حال، ریپل برخلاف روند حرکت کرد، با بیش از 9 درصد افزایش، و بهترین عملکرد روز بود.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم یک پایین تر دیگر را ثبت کرد

ETH/USD در محدوده 1229.43 دلار تا 1384.48 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 75.93 درصد افزایش به 23.9 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 156.97 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 16.99 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH مجدداً 1300 دلار آزمایش می کند، به نظر می رسد معکوس شود؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم مقاومت 1300 دلاری را ببینیم و به دنبال آن فروش بیشتر را مشاهده می‌کنیم که نشان می‌دهد یک افت دیگر یک شبه در راه است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1300 دلار را دوباره آزمایش می کند، آماده است که حتی پایین تر نیز افزایش یابد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم طی هفته‌های گذشته با چندین بار پایین‌تر و بالاترین قیمت معامله شد. پس از رسیدن به پایین ترین سطح قبلی در 1300 دلار در اوایل این هفته، ETH/USD ادغام زیر 1400 دلار را تشکیل داد که نشان می دهد کاهش بیشتر به زودی به دنبال خواهد داشت.

بازیابی بیشتر در اواخر دیروز پس از یک جهش سریع به بالای 1400 دلار، مجدداً رد شد، که به وضوح نشان می دهد که فروش بیشتر در یک شب به دنبال خواهد داشت. ETH در واقع 13 درصد دیگر از حمایت 1250 دلار افت کرد و پایین ترین سطح را به ثبت رساند.

از آن زمان به بعد، قیمت اتریوم بهبود سریعی را تجربه کرد و به مقاومت 1300 دلاری رسید، جایی که پایین ترین سطح قبلی بود. علاوه بر این، ETH/USD یک بار دیگر در ساعات گذشته شروع به کاهش کرده است که نشان می دهد فروش باید در 24 ساعت آینده ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک واکنش سریع بالاتر پس از یک جهش کوتاه به زیر حمایت 1250 دلاری دیروز بودیم. بنابراین، یک بالاترین محلی پایین‌تر دیگر تعیین می‌شود و ETH/USD آماده کاهش بیشتر در روزهای آینده است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.