منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پشتیبانی را در 1430 دلار پیدا می کند و بالاتر می رود

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پشتیبانی را در 1430 دلار پیدا می کند و بالاتر می رود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم چشم انداز مثبتی را برای اتریوم نشان می دهد، زیرا قیمت پایین 1430 دلاری توسط گاوها حمایت می شود. قیمت از آن زمان بالاتر رفته و بالاتر از خط وسط کانال صعودی معامله می شود. انتظار می رود فشار خرید قوی اتریوم را به بالاتر از سطح فعلی خود برساند، زیرا ممکن است از کانال خارج شود و به سطوح مقاومت قابل توجهی مانند 1488 دلار برسد.

تصویر 244
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin 360

در زمان نگارش این مقاله، جفت ETH/USD در حدود 1472 دلار معامله می‌شود و اگر گاوها کنترل خود را حفظ کنند، احتمالاً از کانال خارج می‌شود. افزایش 1.80 درصدی برای روز دلگرم کننده است و احساسات صعودی همچنان قوی است.

بازار اتریوم در هفته های اخیر با فروش شدیدی روبرو بوده است و ETH/USD را به زیر مرز 1500 دلار رسانده است. رالی فعلی نشانه خوشایندی برای سرمایه گذاران و معامله گران بوده است که امیدوارند ارزش دارایی دیجیتال همچنان افزایش یابد.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: ETH/USD بالاترین سطح را به ثبت می‌رساند

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نشان می دهد که اتریوم/دلار در یک مسیر صعودی بوده و این جفت به بالاترین حد خود رسیده است. ETH در محدوده ای بین 1430 تا 1488 دلار معامله می شود زیرا خریداران این جفت ارز را بالاتر برده اند. مقاومت فعلی در 1488 دلار می‌تواند سطح بسیار مهمی باشد که اگر ETH از آن خارج شود، و سپس خریداران بیشتری احتمالا وارد بازار خواهند شد. سطح پشتیبانی روز قبل پیامک شد زیرا جفت به 1430 دلار کاهش یافت اما به سرعت پشتیبانی شد.

ارزش بازار غرفه های اتریوم با 1.68 درصد افزایش به 179 میلیارد دلار رسیده است. با این حال، حجم معاملات در روز همچنان پایین است و 9.38 میلیارد دلار است. تسلط اتریوم بر بازار اندکی افزایش یافته و به 12.7 درصد رسیده است.

تصویر 247
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: TradingView

میانگین متحرک (MA) برای نمودار 1 روزه روی 1513 دلار است زیرا در هفته جاری نیز فعالیت های صعودی وجود داشته است، اما SMA 20 همچنان زیر SMA 50 معامله می شود. در همان زمان، باندهای بولینگر در حال گسترش هستند. که می تواند نشان دهنده افزایش نوسانات در بازار باشد. باند بالایی بولینگر در حال حاضر 1719 دلار است در حالی که باند پایینی 1434 دلار است. با افزایش فشار خرید، RSI روی 38.69 است و گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: با افزایش قیمت به سمت 1472 دلار، اتریوم تمایلی صعودی نشان می دهد.

همانطور که در نمودار تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم مشاهده می شود، قیمت دوباره در حال افزایش است، زیرا گاوها در ساعات اخیر انگیزه خود را بازیافته اند. نرخ فعلی مبادله ETH/USD 1472 دلار است و پیش‌بینی می‌شود که در ساعات بعدی افزایش بیشتری پیدا کند. قیمت در حال نزدیک شدن به اولین مقاومت محلی، حدود 1488 دلار است. از این رو نوسانات قیمت در ساعات گذشته کاهش یافته است.

تصویر 246
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

میانگین متحرک در سطح 1460 دلار برای نمودار قیمت 4 ساعته است، زیرا گاوها از مزیت این موقعیت برخوردار شده اند زیرا توانسته اند روند نزولی مداوم را در چند روز گذشته معکوس کنند. اندیکاتور باندهای بولینگر مقادیر زیر را نشان می دهد. ارزش بالا 1541 دلار و ارزش پایین 1375 دلار است که به دامنه نوسانات قیمت اشاره دارد. RSI کمی بالاتر است، در حدود 47.81، که نشان می دهد خریداران کنترل بازار را در دست دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که گاوها در ساعات اخیر کنترل خود را دوباره به دست گرفته اند زیرا توانسته اند روند نزولی را معکوس کنند که شاهد معامله ETH/USD زیر 1400 دلار بود. انتظار می رود ارزش فعلی 1472 دلار بیشتر افزایش یابد زیرا خریداران آن را به سمت مقاومت در 1488 دلار بالا می برند. فشار صعودی قوی است و تاکنون توانسته با روند نزولی مقابله کند. با این حال، معامله گران باید هوشیار باشند زیرا هرگونه تغییر در جو بازار می تواند منجر به کاهش نرخ ارز شود.