منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پس از یک دوره صعودی پی در پی به 1794 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پس از یک دوره صعودی پی در پی به 1794 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که قیمت در بیشتر روزهای این هفته در معاملات بالا بوده است، زیرا گاوها تلاش می کنند تا در صدر قرار بگیرند. امروز نیز روند صعودی مشاهده شده است، زیرا با حفظ قدرت گاوها، قیمت به سطح 1794 دلار افزایش یافته است. ثابت شده است که این برای ارزش کلی سکه کاملاً مفید است، زیرا از شانس بازیابی به بهترین نحو استفاده شده است. پیش‌بینی می‌شود در ساعات آینده نیز افزایش قیمت‌ها افزایش یابد.

دارایی دیجیتال در زمان نگارش مقاله 3.79 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر بالای 1700 دلار معامله می شود که با افزایش حجم خرید پشتیبانی می شود. ارزش کل بازار برای این ارز دیجیتال حدود 219 میلیارد دلار است که نشان می دهد هنوز پتانسیل صعودی قابل توجهی دارد و حجم معاملات 24 دلاری آن 11 میلیارد دلار است.

اقدام قیمت اتریوم در نمودار روزانه: گاوها موفق به بازگشت به بالای 1700 دلار شدند

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت اتریوم اخبار دلگرم کننده ای را برای خریداران ارزهای دیجیتال به دست می دهد، زیرا قیمت در طول روز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. این سکه در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1794 دلار معامله می شود و احتمال افزایش بیشتر در سطوح قیمت وجود دارد. روند قیمت ها دستخوش تغییرات قابل توجهی بوده است و برای سرمایه گذاران کمی تعجب آور بود که شاهد چنین افزایش شدید قیمت باشند. گاوها امروز توانسته اند مقاومت 1,8,40 دلاری را بشکنند و اکنون در تلاش هستند تا قیمت را بالاتر از این سطح نگه دارند.

تصویر 374
نمودار 1 روزه ETH/USD. منبع: TradingView

این اندیکاتورها در حال حاضر چشم انداز خوش بینانه ای را برای ETH/USD نشان می دهند زیرا مقدار میانگین متحرک (MA) روند صعودی را دنبال می کند. در حال حاضر میانگین متحرک 1644 دلار است. از آنجایی که خریداران همچنان مسلط هستند، MACD نیز در همان جهت حرکت می کند، که نشان می دهد خریداران کنترل بازار را در دست دارند و ممکن است به افزایش قیمت ادامه دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) روی 64.46 تثبیت شده است و به نظر می رسد در صورت ادامه حرکت صعودی، به زودی به سمت منطقه اشباع خرید پیش می رود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم تا 1794 دلار بازیابی می شود زیرا گاوها با خیال راحت هدایت می شوند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم به نفع طرف صعودی است زیرا در چند روز گذشته افزایش شدید در ارزش ETH/USD مشاهده شد. گاوها وقف کسب مجدد موقعیت پیشرو خود در بازار شده اند و تا کنون پیشرفت آنها شگفت انگیز بوده است. قیمت در چهار ساعت گذشته به دلیل روند صعودی تا 1794 دلار افزایش یافت.

تصویر 375
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

20-SMA و 50-SMA هر دو نشان دهنده یک روند صعودی هستند، زیرا در حال حاضر بالاتر از منحنی هستند. MACD همچنین چشم انداز خوش بینانه ای را نشان می دهد که به سمت منطقه صعودی حرکت می کند و این نشان می دهد که خریداران در کوتاه مدت احتمال بیشتری برای برنده شدن دارند. علاوه بر این، خط MACD نیز بالای خط سیگنال قرار دارد. RSI به منطقه اشباع خرید رسیده است و در حال حاضر در 62.39 قرار دارد، که ثابت می کند خریداران کنترل بازار را در دست دارند و آن را ایمن به سمت مناطق بالاتر هدایت می کنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ETH/USD به دلیل شتاب صعودی به حرکت خود ادامه می دهد. تا زمانی که فشار خرید دست نخورده باقی بماند، دارایی دیجیتال می تواند در ساعات آینده حتی بالاتر رود. شکست بیش از 1794 دلار ممکن است فرصت‌های جدیدی را برای گاوها ایجاد کند زیرا سطوح ارزش بالاتری را می‌توان آزمایش کرد. مقاومت در 1840 دلار ممکن است برای گاوها چالش بزرگی باشد، اما اگر آنها بتوانند از این سطح عبور کنند، آنگاه قیمت می‌تواند به ارتفاعات بیشتری برسد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.