منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پس از مواجهه مجدد با ضرر تا 1178 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پس از مواجهه مجدد با ضرر تا 1178 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که حرکت نزولی یک بار دیگر در حال افزایش است زیرا تجربه قیمت در 2 ساعت گذشته کاهش یافته است، زیرا صعود کنندگان نتوانستند قیمت را بالاتر از مرز 1175 دلار نگه دارند. این یک نشانه کاملاً دلسرد کننده برای خریداران است زیرا اکنون قیمت به سطح 1178 دلار کاهش یافته است. به نظر می رسد که با افزایش حرکت نزولی، احتمال بهبودی کم است.

سطح مقاومت فعلی برای قیمت اتریوم 1194 دلار است و اگر نتواند از این سطح عبور کند، احتمال کاهش بیشتر قیمت وجود دارد. سطح پشتیبانی بعدی در 1175 دلار مشاهده می شود و اگر نتواند حفظ شود، ETH می تواند به 1150 دلار کاهش یابد.

نمودار قیمت 1 روزه ETH/USD: حرکت نزولی قیمت را به 1194 دلار بازمی گرداند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار روزانه نشان می دهد که گاوها برای بازپس گیری کنترل بازار با مشکل مواجه هستند. دارایی دیجیتال در زمان نگارش این مقاله تقریباً 0.04 درصد از ارزش خود را از دست داده است و باید دید که آیا گاوها می توانند اوضاع را تغییر دهند یا خیر. بازار ETH/USD امروز با قیمت 1178 دلار باز شد و خریداران قیمت را به بالاترین سطح 1194 دلار رساندند و سپس با در دست گرفتن کنترل توسط فروشندگان، شتاب خود را از دست دادند.

تصویر 362
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: TradingView

اندیکاتورهای فنی همچنان با شاخص RSI در سطح 49.03 نزولی هستند که نشان می‌دهد هنوز فضا برای کاهش بیشتر قیمت‌ها قبل از رسیدن به قلمرو فروش بیش از حد وجود دارد. از سوی دیگر، MACD یک سیگنال نزولی می دهد، زیرا هیستوگرام در حال سقوط است و در شرف عبور از زیر خط صفر است. خط MACD به وضوح زیر خط سیگنال قرمز قرار دارد و به نظر می رسد که در حال افزایش است. خط 200 SMA به خوبی زیر قیمت فعلی بازار قرار دارد، که نشانه آن است که مسیر کمترین مقاومت همچنان به سمت نزول است.

تحلیل قیمت اتریوم: بازار به سمت پایین حرکت می کند

بازه زمانی 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا با وجود عملکرد صعودی قیمت در جلسه امروز، قیمت دوباره دچار کاهش شده است. چند ساعت آینده برای بازار بسیار مهم خواهد بود زیرا چند کندل بعدی بینش بیشتری از روند کوتاه مدت بازار ارائه می دهد. کاهش بازار به سمت احساسات نزولی تغییر کرد که توسط خط RSI نشان داده شد که به زیر سطح 50 می رود. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 29.98 معامله می شود و به سمت منطقه فروش بیش از حد فروش می رود که نشانه دیگری از احتمال کاهش بیشتر قیمت ها در کوتاه مدت است.

تصویر 361
نمودار قیمت ETH/USD 4 ساعته: TradingView

قبل از اینکه خرس‌ها در نبرد پیروز شوند و قیمت‌ها تسلیم فشار فروش شوند، قیمت اتریوم در یک مقطع حساس از معاملات جانبی گیر کرده بود. اندیکاتور MACD همچنین نشان دهنده کاهش بیشتر است زیرا هیستوگرام در حال سقوط و عبور از زیر خط صفر است. خطوط میانگین متحرک نیز به نفع خرس ها هستند زیرا SMA 100 در تراز نزولی زیر 200 SMA است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

بازار تحلیل قیمت اتریوم در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا فروشندگان کنترل بازار را در دست گرفته اند. شاخص‌های فنی همچنین نشانه‌ای از کاهش بیشتر هستند که به این معنی است که سرمایه‌گذاران باید محتاط باشند و قبل از ورود به هر موقعیتی منتظر باشند تا بازار نشانه‌هایی از بازگشت را نشان دهد. چند ساعت آینده برای گاوها بسیار مهم خواهد بود زیرا آنها باید اوضاع را تغییر دهند وگرنه روند نزولی ادامه خواهد داشت.