منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پس از یک دوره تثبیت نمی تواند سطح 1300 دلار را بشکند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پس از یک دوره تثبیت نمی تواند سطح 1300 دلار را بشکند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که اتریوم در یک محدوده تنگ گیر کرده است و اگر قیمت شکسته شود، ممکن است نقطه ورود خوبی برای کاهش قیمت باشد. این ارز دیجیتال در چند جلسه گذشته در داخل یک مثلث نزولی معامله می‌شود و در تلاش برای شکستن بیش از 1300 دلار است. به نظر می رسد که اتریوم شتاب خود را از دست داده است زیرا خرس ها شروع به تسلط بر بازار کرده اند.

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با 0.84 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با قیمت 1259.51 دلار معامله می شود. ETH در 7 روز گذشته 3.68 درصد افزایش یافته است، در حالی که در ماه قبل 22.34 درصد کاهش یافته است.

قیمت اتریوم مدتی است که در یک مثلث نزولی حرکت می کند و به نظر می رسد که این الگو در جلسات آینده ممکن است شکسته شود. یک سطح مقاومت قوی در 1300 دلار وجود دارد و اگر این سطح حفظ شود، اتریوم می تواند شاهد کاهش شدید زیر مثلث باشد. مدتی است که اتریوم بالای 1200 دلار معامله می شود، اما اخیراً بالاترین سطح پایین تری را تشکیل داده است که نشان می دهد احساسات نزولی در بازار وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار روزانه: ETH/USD به بالای 1300 دلار نمی رسد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار روزانه نشان می دهد که اتریوم در یک الگوی مثلث نزولی معامله می شود. اتریوم مدتی است که در تلاش برای شکستن به بالای 1300 دلار بوده است و اگر گاوها نتوانند کنترل بازار را در دست بگیرند و قیمت را در جلسه بعدی به بالاتر از این سطح برسانند، ممکن است کاهش شدید زیر 1200 دلار را تجربه کند.

تصویر 82
نمودار 1 روزه ETH/USD. منبع: TradingView

شاخص های فنی در بازار احساسات خنثی تا نزولی را نشان می دهند زیرا هر دو RSI و MACD پایین تر از میانگین مربوطه خود هستند. خط 100 EMA نیز زیر 200 EMA است، که نشان می دهد اگر اتریوم امروز نتواند به بالای 1300 دلار برسد، ممکن است روند نزولی قریب الوقوع باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار 4 ساعته: خرس ها شروع به تسلط بر بازار کرده اند

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که اتریوم با مقاومت قوی در 1300 دلار مواجه است و اگر این سطح نتواند حفظ شود، ممکن است کاهش شدیدی را تجربه کند. خرس ها کنترل بازار را در دست گرفته اند زیرا اتریوم مدتی است که بالاترین سطح پایین تری را تشکیل می دهد.

تصویر 81
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

شاخص‌های فنی 4 ساعته نشان می‌دهند که اتریوم ممکن است برای مدتی در یک محدوده تنگ گیر کند و اگر قیمت به زیر 1200 دلار برسد، خرس‌ها به احتمال زیاد آن را پایین‌تر می‌آورند. خط 10 EMA نیز بالاتر از خط 20 EMA است که نشان می دهد یک روند نزولی ممکن است قریب الوقوع باشد.

خط سیگنال MACD نیز زیر هیستوگرام MACD است که حرکت نزولی را در بازار نشان می دهد. RSI همچنین از سطح خرید بیش از حد کاهش یافته است تا نشان دهد که خرس‌ها شروع به تسلط بر بازار کرده‌اند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که اتریوم مدت زیادی است که کاهش یافته است و اگر گاوها نتوانند قیمت را به بالای 1300 دلار برسانند، به کاهش خود ادامه خواهد داد. ETH دارای پشتیبانی 1250 دلاری و 1200 دلاری است، اما در صورت شکستن آن به زیر مثلث، احتمال کاهش شدید زیر این سطوح وجود دارد. با ظاهر شدن علائم هشدار دهنده، خرس ها کم کم کنترل بازار را در دست می گیرند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.