منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پایین ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش می کند، در آخر هفته به بالای 1400 دلار می رسد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پایین ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش می کند، در آخر هفته به بالای 1400 دلار می رسد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما شاهد کاهش واکنش سریع و حمایت در 1330 دلار بودیم، جایی که در ساعات گذشته یک واکنش اندکی بالاتر مشاهده شد. بنابراین، ETH/USD آماده است حتی بالاتر از آن ادامه دهد و به دنبال عبور از مقاومت 1400 دلاری در آخر هفته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پایین ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش می کند، در آخر هفته به بالای 1400 دلار می رسد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 2.5 درصد و اتریوم 2.15 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازارها با کاهش اندک مشابهی مواجه شدند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: بازگشت اتریوم به زیر 1350 دلار

ETH/USD در محدوده 1329.02 تا 1367.72 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 15.05 درصد کاهش به 10.54 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 163.97 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 17.31 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده صعود مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم مقداری پایین‌ترین مجموعه محلی را کمی بالاتر ببریم و در ساعات گذشته پایین‌تر نرویم، که نشان می‌دهد که معکوس و فشار قوی بالاتر باید در آخر هفته دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم پایین ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش می کند، در آخر هفته به بالای 1400 دلار می رسد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم طی هفته گذشته بدون جهت گیری مشخص معامله شده است. پس از اینکه یک پایین‌ترین سطح محلی کمی بالاتر در 1265 دلار در روز دوشنبه تعیین شد، ETH/USD یک بار دیگر شروع به صعود کرد و به بالای مقاومت 1350 دلار بازگشت.

با این حال، خیلی بیشتر دنبال نشد، و منجر به یک قیمت پایین تر محلی دیگر در 1380 دلار شد. از آن زمان به بعد، اتریوم به آرامی به سمت پایین تر حرکت کرد و ادغام بالای 1350 دلار را تشکیل داد که در ساعات گذشته شکسته شد.

قیمت اتریوم در حال حاضر به نظر می رسد قبل از صعود بیشتر، پایین ترین سطح محلی دیگر را کمی بالاتر بگذارد. بنابراین، ما انتظار داریم که حرکت صعودی یک شبه بازگردد و ETH/USD در آخر هفته روند صعودی بیشتری را تجربه کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم صعودی است زیرا ما شاهد یک جهش سریع پس از بازگشت ثابت از بالاترین قیمت محلی قبلی 1380 دلار بودیم. فروشندگان احتمالی ETH/USD دوباره خسته شده‌اند و صعودی بیشتر در آخر هفته آزمایش خواهد شد و مقاومت 1400 دلاری به عنوان هدف بعدی برای شکستن خواهد بود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.