منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم همچنان در 1,325 دلار تثبیت می شود، یک شبه کاهش بیشتری خواهد داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم همچنان در 1,325 دلار تثبیت می شود، یک شبه کاهش بیشتری خواهد داشت؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد بازگشت قوی به 1325 دلار و تثبیت یک شبه بودیم. با این حال، از آنجایی که هیچ نشانه‌ای از بازگشت فشار خرید وجود ندارد، ما انتظار داریم که ETH/USD به زودی حتی پایین‌تر از آن، احتمالاً به حمایت 1300 دلاری ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم همچنان در 1,325 دلار تثبیت می شود، یک شبه کاهش بیشتری خواهد داشت؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 0.57 درصد و اتریوم بیش از 0.49 درصد از دست دادند. در همین حال، Ripple (XRP) 6.29 درصد افزایش یافت و بهترین عملکرد روز از آلت کوین های اصلی بود.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم همچنان در 1325 دلار ادامه دارد

ETH/USD در محدوده 1321.75 تا 1341.35 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات پایین در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 37.65 درصد کاهش یافته است که در مجموع به 7 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 162.75 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 17.24 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH 1300 دلار بعدی را هدف قرار می دهد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد باشیم که قیمت اتریوم همچنان واکنش نشان نمی‌دهد، که احتمالاً منجر به کاهش دیگری در اواخر امروز می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم همچنان در 1,325 دلار تثبیت می شود، یک شبه کاهش بیشتری خواهد داشت؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در هفته گذشته شاهد ناتوانی بیشتری در شکل‌گیری روند مشخص بود. پس از اینکه بالاترین سطح محلی پایین تری دیگر در 1350 دلار تعیین شد، ETH/USD به سرعت به 1265 دلار کاهش یافت، جایی که پایین ترین سطح محلی بالاتر تعیین شد.

در نتیجه، اتریوم به بالای محدوده ادغام قبلی بازگشت، با بالاترین مقدار کمی بالاتر در 1380 دلار. از آنجا، دیروز یک ردیابی سریع به سمت پایین مشاهده شد که پایین ترین سطح محلی کمی بالاتر را ایجاد کرد.

در نتیجه، قیمت اتریوم شروع به تثبیت کرد و هیچ نشانه‌ای از واکنش بالاتر در آخر هفته مشاهده نشد. به احتمال زیاد، ETH/USD به زودی حتی کمتر خواهد شد و در آینده به دنبال آزمایش پشتیبانی 1300 دلاری خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا از اواخر دیروز شاهد شکست در واکنش بالاتر و تثبیت دامنه باریک بودیم. بنابراین، ETH/USD به زودی حتی پایین تر خواهد رفت و به دنبال حرکت به سمت حمایت 1300 دلاری خواهد بود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.