منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم همچنان با قیمت 1900 دلار معامله می شود، بازیابی سریع ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم همچنان با قیمت 1900 دلار معامله می شود، بازیابی سریع ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد بازگشت ثابتی در اطراف مقاومت 1900 دلاری بودیم. بنابراین، ETH/USD به زودی شروع به ردیابی مجدد خواهد کرد و حمایت 1800 دلاری را هدف قرار خواهد داد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم همچنان با قیمت 1900 دلار معامله می شود، بازیابی سریع ورودی؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 3.3 درصد و اتریوم 1.15 درصد از دست دادند. بقیه بازار از نزدیک دنبال شد زیرا فروشندگان به آرامی کنترل را در دست گرفتند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم همچنان تثبیت می شود

ETH/USD بین 1860.08 دلار تا 1905.49 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات پایین در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 31.12 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 17.76 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 229.47 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 20.14 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: اتریوم آماده برای ردیابی مجدد است؟

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که فشار فروش به آرامی برگشت می کند، که نشان می دهد که اصلاح در آخر هفته ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم همچنان با قیمت 1900 دلار معامله می شود، بازیابی سریع ورودی؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در هفته گذشته با حرکت صعودی قوی معامله شد. پس از اولین فشار بالاتر به 1800 دلار بالاترین سطح قبلی، ETH/USD به سرعت پایین‌ترین سطح محلی بالاتری را در 1680 دلار تعیین کرد، که نشان می‌دهد صعودهای بیشتری در پی خواهد داشت.

از آنجا، ETH به سرعت یک فشار دیگر را افزایش داد و از مقاومت اصلی قبلی در 1800 دلار به روشی واضح عبور کرد. روند صعودی بیشتر به مقاومت اصلی بعدی 1900 دلاری ادامه داد که علامت 1950 دلار به طور خلاصه مورد آزمایش قرار گرفت.

با این حال، از آن زمان، قیمت اتریوم به سمت تثبیت حرکت کرد، زیرا گاوها در نهایت خسته شدند. طی ساعات گذشته، شاهد بودیم که فشار فروش به آرامی در حال افزایش است، که احتمالاً منجر به کاهش مقاومت قبلی به 1800 دلار شده است که به عنوان حمایت مجدد مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما در روز گذشته پس از یک جهش قوی بالاتر در اوایل این هفته، مقاومت حدود 1900 دلار را تثبیت کردیم. بنابراین، ETH/USD تمام شده است، و ما می‌توانیم انتظار بازگشت مجدد دیگری را داشته باشیم که پایین‌ترین سطح بالاتری را در آخر هفته ایجاد کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.