منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم نمی تواند 1700 دلار را بشکند، یک افت سریع دیگر؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم نمی تواند 1700 دلار را بشکند، یک افت سریع دیگر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد شکست در شکستن بالاتر و پایین ترین سطح محلی در 1600 دلار بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD در اواخر امروز بار دیگر پایین بیاید و حمایت بعدی 1400 دلار را هدف قرار دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم نمی تواند 1700 دلار را بشکند، یک افت سریع دیگر؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته بیشتر در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 4 درصد و اتریوم 5.34 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌ها با ضرر و زیان بیشتری معامله شده‌اند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: به نظر می رسد اتریوم به زیر 1600 دلار می رسد

ETH/USD بین 1523.64 دلار تا 1639.11 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 16.95 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 16.94 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 187.3 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به برتری 18.21 شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH برای یک فشار پایین تر تنظیم شده است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت حرکت نزولی در ساعات گذشته باشیم، زیرا اوج محلی پایین‌تر در 1600 دلار تعیین شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم نمی تواند به بالاترین سطح برسد، در مرحله بعدی یک افت سریع دیگر؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اتریوم پس از رسیدن به مرز 1600 دلار در روز سه‌شنبه، سرانجام شاهد یک صعود قوی بود. پس از تلاش دیگری برای فشار دادن به بالاتر، گاوهای نر دوباره یک روز بعد رد شدند، که نشان می دهد یک تغییر در حرکت در آینده است.

یک پایین‌ترین سطح واضح دیگر در اواسط هفته به 1480 دلار رسید و فرصت را برای تست صعودی دیگر باز کرد. در واقع دیروز با رسیدن به 1640 دلار به طور خلاصه، بالاترین مقدار کمی بالاتر بود.

با این حال، روند صعودی چندانی به دنبال نداشت و قیمت اتریوم را به کمتر از مقاومت قبلی در 1600 دلار رساند. از آن زمان، مقاومت مجدداً با یک مجموعه بالاتر محلی دیگر مورد آزمایش قرار گرفت. این نشان می‌دهد که ETH/USD حتی بیشتر از این کاهش می‌یابد و اتاق را برای نزول‌های بسیار بیشتری در هفته آینده باز می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نزولی است زیرا ما شاهد افزایش چندانی نبودیم که دیروز به آن نرسیده است، که منجر به کاهش واکنش و بالاترین سطح محلی پایین تر در 1600 دلار در ساعات گذشته شد. بنابراین، یک تنظیم نزولی دیگر ایجاد شده است که احتمالاً منجر به افزایش ETH/USD در اواخر هفته به 1400 دلار می شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.