منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم نزولی را رد می کند، تثبیت زیر 1350 دلار را ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم نزولی را رد می کند، تثبیت زیر 1350 دلار را ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد شکست در کاهش و تثبیت بیشتر بودیم. بنابراین، ETH/USD به نظر می‌رسد در آخر هفته حتی بالاتر از آن ادامه یابد و 1350 دلار را بشکند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم نزولی را رد می کند، به تثبیت زیر 1350 دلار ادامه می دهد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت صعودی معامله شده است. رهبران بیت کوین و اتریوم اندکی بیش از 3 درصد رشد کردند، در حالی که ریپل با تقریبا 11 درصد افزایش، بالاترین عملکرد را از آلت کوین های اصلی داشت.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به سمتی ادامه داد

ETH/USD در محدوده 1293.19 دلار تا 1346.13 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 4.6 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 13.744 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 163.79 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 17.33 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده شکستن 1350 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته، امروز می‌توانیم شاهد تثبیت بیشتر باشیم، احتمالاً به‌عنوان یک شبه صعودی بالاتر.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم نزولی را رد می کند، تثبیت زیر 1350 دلار را ادامه می دهد
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدامات قیمت اتریوم طی هفته‌های گذشته هیچ جهت مشخصی نداشته است. پس از تست‌های صعودی و نزولی، بالاترین و پایین‌ترین قیمت فعلی به ترتیب 1400 و 1250 دلار تعیین شد.

بنابراین، زمانی که هر یک از این سطوح به روشی واضح شکسته شوند، جهت روشنی برای ETH/USD تعیین خواهد شد. در 24 ساعت گذشته، ETH در وسط محدوده معامله شده است، که نشان دهنده هیچ جهت کوتاه مدت روشنی نیست، و نیاز به توسعه اقدامات قیمت بیشتری است.

دیروز، قیمت اتریوم بار دیگر کاهش یافت، اما به سرعت از حمایت 1300 دلاری رد شد. از آن زمان، هیچ جهت روشنی دیده نشده است، به این معنی که عدم فروش باید منجر به آزمایش قوی دیگری از مقاومت 1350 دلاری در اواخر امروز شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما شاهد رد آشکار حمایت 1300 دلاری پس از افزایش سریع قیمت دیروز بودیم. بنابراین، ETH/USD باید یک فشار دیگر را افزایش دهد و مقاومت 1400 دلاری را در آخر هفته هدف قرار دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.