منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم نزدیک به 1700 دلار در حال نوسان است زیرا گاوها ناامید برای رسیدن به 1800 دلار هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم نزدیک به 1700 دلار در حال نوسان است زیرا گاوها ناامید برای رسیدن به 1800 دلار هستند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم از موضوع اکثریت در بازار کریپتو یعنی ادغام پیروی می کند. از بیت کوین گرفته تا آلت کوین ها، همه نمودارها به شکل حرکت جانبی در نمودارها به یکپارچگی اشاره دارند. در حال حاضر، جفت ETH/USD با سوگیری خنثی نزدیک به 1711 دلار معامله می شود. اتریوم به سختی بالاتر از مرز 1700 دلار در حال نوسان است و گاوها در حال حفظ برتری در مورد قیمت با محدوده حرکتی باریک هستند.

سکه
منبع: Coin360

کانال افزایش قیمت شیب باریکی دارد اما همچنان در رویکرد خود صعودی است. با پیشرفت معامله گران در هفته آینده، الگوی صعودی به حرکت خود ادامه خواهد داد. مقاومت فوری پیش رو 1800 دلار خواهد بود که در آن فروشندگان می توانند بر اساس تحلیل قیمت اتریوم، جفت را کاهش دهند.

ETH

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: موضوع تثبیت متوسط ​​است

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که این جفت ارز در یک محدوده محدود بین 1669 تا 1716 دلار در نمودار روزانه امروز حرکت می کند. حرکت جانبی را می توان متلاطم با یک سوگیری خفیف صعودی نامید. قیمت از پایین ترین سطح 1669 دلار بهبود یافته است و به سمت سطح 1770 دلار می رود که در آن فروش تهاجمی می تواند منجر به کسب سود شود.

eth USD 1d
منبع: TradingView

RSI بالاتر از سطح 60 است که به این معنی است که گاوها در جلوی فنی راحت هستند. الگوی گوه فزاینده در نمودارهای بازه زمانی طولانی‌تر نشان می‌دهد که خرس‌های ETH بر اساس تحلیل قیمت اتریوم، سود خود را در هر نزول کمتر رزرو می‌کنند. آیا این بدان معناست که یک رالی صعودی در کارت است؟ خوب، اگر گاوها با حجم عظیم بازگردند، حرکت سریعی فراتر از سطح 1800 دلار وجود دارد. همانطور که در تجزیه و تحلیل قبلی قیمت اتریوم منعکس شده است، بالاترین سطح مطمئناً یک الگوی مثبت در نمودارها است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: مقاومت عمده در 1750 دلار آزمون رالی صعودی است

نوسان بالای 1780 دلار آزمون نهایی برای گاوها در مقیاس ساعتی است. سطح اصلاحی از نقطه قیمت پایین 1004 دلاری است که در ماه ژوئیه در اوایل سال جاری بر اساس تحلیل قیمت اتریوم اعلام شد. بنابراین، نوسان بالا همچنین با سطح اصلاح فیب 50 درصدی روبرو می شود و بازتاب خوبی از حرکت قیمت در نمودارهای ساعتی است.

eth USD 4h
منبع: TradingView

شمعدان سبز عظیم نزدیک به سطح 1600 دلار نشان می دهد که گاوها آماده خرید یک شیب دیگر هستند. یک هفته تثبیت برای بازگرداندن گاوها به عمل و جلوگیری از ایجاد حرکت نزولی کافی است. با این حال، مانع 1780 دلاری یک نقطه محوری قوی قیمت در گذشته اخیر بوده است. فشار خرید پایدار می تواند جدول را بر فروشندگان کوتاه مدت تغییر دهد و قیمت را قاطعانه به بالای منطقه 1855 دلار برساند. هر دو اندیکاتور RSI و MACD در نمودارهای ساعتی اندکی صعودی هستند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: الگوی دو بالا به نفع اصلاح نزولی است

نمودارهای ساعتی چالش دیگری را برای معامله گران روزانه ایجاد کرده است، یعنی الگوی دو بالای صفحه. اگر این الگو به دلیل تجمیع به طور کامل تحقق یابد، خریداران سیگنال روشنی دریافت نخواهند کرد. یک الگوی قاطعانه نزولی، می تواند نشان دهنده پایان صعود اصلاحی در جفت ETH/USD باشد. اگر فروشندگان بالا بروند، جفت می تواند به سمت سطح 1590 دلار حرکت کند و در هفته آینده حتی پایین تر نیز حرکت کند.

گاوها باید قیمت بالای 1720 دلار را مدیریت کنند و روز را بالاتر از این سطح قیمت ببندند تا احساسات صعودی را زنده نگه دارند. ادغام سالم احتمالاً انگیزه بیشتری به گاوها می دهد و پایگاهی قوی در نزدیکی منطقه 1700 دلاری ایجاد می کند. اگر گاوها بتوانند نزدیک به 1750 دلار بسته شوند، رالی در هفته آینده تشدید می شود و به سمت 1800 دلار حرکت می کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.