منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم مقاومت 1650 دلاری را دوباره آزمایش می کند، هنوز آماده شکستن بالاتر نیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم مقاومت 1650 دلاری را دوباره آزمایش می کند، هنوز آماده شکستن بالاتر نیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد واکنش سریع بالاتر به مقاومت 1650 دلاری پس از یک آزمایش مجدد دیگر از پایین ترین سطح قبلی دیروز بودیم. با این حال، از آن زمان، ETH/USD نتوانسته بالاتر از این حرکت کند، و این نشان می‌دهد که باید ادغام بیشتری انجام شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم مقاومت 1650 دلاری را دوباره آزمایش می کند، هنوز آماده شکستن بالاتر نیست؟  2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.09 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم بیش از 4 درصد رشد کرد. بقیه بازار شاهد نتایجی در این بین بود.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به مقاومت محلی باز می گردد

ETH/USD در محدوده 1554.24 تا 1649.56 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 2.62 درصد افزایش به 18.23 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 200.2 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 19.4 درصد شده است.

 

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH دوباره صعودی را رد می کند

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم یک آزمایش مجدد سریع از مقاومت 1650 دلاری را ببینیم که با واکنش پایین‌تر مواجه شد، که نشان می‌دهد نزولی بیشتر در یک شب به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم مقاومت 1650 دلاری را دوباره آزمایش می کند، هنوز آماده شکستن بالاتر نیست؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم از زمانی که در اوایل هفته گذشته به مرز 2000 دلار رسید، تحت فشار فروش قوی بوده است. پس از یک بازگشت ثابت در ابتدا، ETH/USD به سرعت شروع به کاهش کرد و به سرعت بیش از 20 درصد را به حمایت 1550 دلاری از دست داد.

تثبیت از آنجا آغاز شد، با مقاومت 1650 دلاری. یک آزمایش منفی دیگر با واکنش بالاتری روبرو شد که نشان می‌دهد احتمال کاهش بیشتر وجود ندارد. با این حال، مقاومت 1650 دلاری همچنان قوی است زیرا گاوها امروز نتوانستند بالاتر از آن بشکنند.

بنابراین، ما انتظار داریم که طی 24 ساعت آینده، یک آزمایش مجدد دیگر از نزول ها انجام شود. اگر یک پایین‌تر کمی بالاتر تعیین شود، قیمت اتریوم باید آماده باشد تا تا پایان هفته از مقاومت 1650 دلاری عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد تلاش دیگری برای شکستن به بالای 1650 دلار بودیم که با واکنش کمتر مواجه شد. بنابراین، ETH/USD هنوز برای بهبود بیشتر آماده نیست و فشار فروش باید یک شبه بازگردد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.