منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم مقاومت 1650 دلاری را می شکند، به آرامی خود را برای افزایش بالاتر آماده می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم مقاومت 1650 دلاری را می شکند، به آرامی خود را برای افزایش بالاتر آماده می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا شاهد افزایش قوی محلی هستیم که پس از یک فشار صعودی ثابت به 1675 دلار رسیده است. بنابراین، بازآزمایی جزئی نزولی که امروز مشاهده می‌شود، می‌تواند پایه‌ای را ارائه دهد که از آن طی روزهای آینده حتی بالاتر از آن ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم مقاومت 1650 دلاری را می شکند، به آرامی خود را برای افزایش بالاتر آماده می کند؟  2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.2 درصد کاهش یافت، در حالی که اتریوم با افزایش جزئی 0.73 درصدی مواجه شد. در همین حال، بقیه بازار نیز نتایج مشابهی را شاهد بوده اند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به معکوس ادامه داد

ETH/USD در محدوده 1610.10 تا 1666.68 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با کاهش 5.83 درصدی به 17.18 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 202.15 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 19.56 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH همچنان بالاتر باشد؟

در نمودار 4 ساعته، حرکت صعودی پس از ثبت یک پایین‌ترین سطح محلی کمی بالاتر در ساعات گذشته باز می‌گردد، که نشان می‌دهد به زودی روند صعودی بیشتری به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم مقاومت 1650 دلاری را می شکند، به آرامی خود را برای افزایش بالاتر آماده می کند؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در بیشتر هفته گذشته با فشار فروش قوی معامله شد. یک نوسان پایین در نهایت در 1550 دلار مشاهده شد، با واکنش بالاتر به 1650 دلار، که در آن مقاومت محلی مجددا مورد آزمایش قرار گرفت.

از آن زمان، زمانی که اتریوم تلاش کرد تا پایین تر از این هم بشکند، یک برگشت دو برابری شکل گرفت، با این حال، دوباره حمایت 1550 دلار را پیدا کرد. از آن زمان، حرکت ثابت به سمت مقاومت 1650 دلاری و با ادامه تلاش معکوس ادامه یافت.

نشانه بعدی برگشت یک وقفه کوتاه در بالای مرز 1650 دلار بود. از آنجایی که یک اوج محلی کمی بالاتر تعیین شد، می‌توانیم فرض کنیم که آزمون مجدد فعلی نزولی، پایه‌ای قوی برای صعود بالاتر در اواخر هفته ایجاد می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا ما شاهد نشانه‌های بیشتر برگشت نسبت به کاهش شدید هفته گذشته بودیم. بنابراین، ETH/USD آماده است تا به سمت بالاتر ادامه دهد و به دنبال فشار به سمت مقاومت اصلی بعدی در 1800 دلار باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.