منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم معکوس نمی شود، به 1500 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم معکوس نمی شود، به 1500 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا بار دیگر شاهد یک جهش قوی بودیم که به وضوح از بالاترین سطح قبلی عبور کرد و به 1500 دلار رسید. بنابراین، ETH/USD باید به زودی مجدداً معکوس شود و حداقل برخی از سودها را دوباره دنبال کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم معکوس نمی شود، به 1500 دلار افزایش می یابد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 4.45 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم بیش از 9 درصد رشد کرد و بهترین عملکرد روز بود. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر با چند استثنا با نتایج نزدیک دنبال شدند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم یکپارچگی را به سمت بالا می شکند

ETH/USD بین 1329.76 دلار تا 1493.23 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 11 درصد افزایش یافته و در مجموع به 23.84 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 179.55 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به برتری 17.71 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: اتریوم آماده برای ردیابی مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم نشانه‌هایی از مقاومت را در مرز 1500 دلار ببینیم که نشان می‌دهد گاوها خسته شده‌اند و بازار در شرف بازگشت است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم معکوس نمی شود، به 1500 دلار افزایش می یابد
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم طی روزهای گذشته با حرکت صعودی قوی معامله شد. از آخرین نوسان پایین بالای 1000 دلار، ETH/USD به وضوح شتاب صعودی قوی را به دست آورده است، که منجر به یک مجموعه بالاتر قوی در آخر هفته شده است.

از آنجا، ادغام حدود 1350 دلار برای تقریبا 24 ساعت ادامه داشت و سپس یک جهش بالاتر دیگر دنبال شد. این بار، به مرز 1500 دلار رسید که نشان دهنده یک بالاترین سطح محلی قوی دیگر است.

با این حال، از آن زمان، ما شاهد رد جزئی برای صعود بیشتر هستیم. احتمالاً این منجر به کاهش قیمت اتریوم می شود زیرا خرس ها به دنبال ایجاد یک پایین تر محلی دیگر هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا از ابتدای روز شاهد افزایش قوی به سمت مرز 1500 دلار بودیم، جایی که مقاومت در 1500 دلار یافت شد. بنابراین، ما فرض می‌کنیم که حرکت صعودی تمام شده است و در روزهای آینده یک روند معکوس در پیش خواهد بود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.