منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم شروع به کاهش می کند، به آرامی 1600 دلار را هدف قرار می دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم شروع به کاهش می کند، به آرامی 1600 دلار را هدف قرار می دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد شکست از حمایت 1700 دلاری و حرکت آهسته به سمت حمایت بعدی 1600 دلار بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که طی 24 ساعت آینده روند نزولی بیشتری نیز به دنبال داشته باشد که احتمالاً منجر به تغییر بیشتر از آخرین نوسان بالاتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم شروع به کاهش می کند، به آرامی 1600 دلار را هدف قرار می دهد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شد. بیت کوین، پیشتاز، 2.34 درصد و اتریوم 3.04 درصد از دست دادند. بقیه آلت‌کوین‌های برتر با UNI، DOT و FIL بدترین عملکرد را داشتند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم اصلاح را آغاز می کند

ETH/USD در محدوده 1643.28 دلار تا 1745.88 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 32.31 درصد افزایش به 16.59 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 202.14 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 18.77 درصد شده است.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

نمودار 4 ساعته ETH/USD: اتریوم 1600 دلار بعدی را هدف قرار می دهد؟

در نمودار 4 ساعته، فشار فروش به آرامی افزایش یافت زیرا حمایت قبلی 1700 دلار در نهایت یک شبه شکسته شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم شروع به کاهش می کند، به آرامی 1600 دلار را هدف قرار می دهد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در نیمه دوم ژوئیه با حرکت صعودی قوی معامله شد، زیرا یک نوسان جدید به بالای 1600 دلار رسید و یک فشار دیگر به 1800 دلار رسید. بنابراین، بسیاری از ضررهای قبلی که در ابتدای تابستان دیده شده بود، قبلاً بازنگری شده است، که نشان می دهد یک تغییر روند بزرگ چند ماهه ممکن است در جریان باشد.

با این حال، برای تأیید این موضوع، ETH/USD باید حتی بالاتر رفته و حداقل از نقطه عطف قیمت اصلی 2000 دلار عبور کند. قبل از این که بتوان آن را انجام داد، باید یک پایین تر، بالاتر و پایین تر تنظیم شود زیرا گاوها از هم اکنون خسته شده اند.

به احتمال زیاد شاهد کاهش قیمت اتریوم به سمت حمایت اصلی 1500 دلاری خواهیم بود. اگر در اطراف این منطقه برگشتی مشاهده شود، می‌توان انتظار موج دیگری را در اواخر هفته داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد شروع اصلاح در 24 ساعت گذشته بودیم زیرا پشتیبانی محلی 1700 دلار شکسته شد. از آنجا، ETH/USD باید به دنبال شکستن به 1600 دلار باشد و به دنبال ایجاد یک پایین تر دیگر در اواخر هفته باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.